Reklamy pouze sem ► Here ◄ ... jinak budou bez milosti smazány!!!
Povídky na přání,přihláška ► Tady

Upozornění:

Tento blog je založený na Shounen-ai a Yaoi tzn. vstah a sex dvou mužů.Takže ... Pokud vám to vadí nebo vás to pohoršuje a přesto si mé povídky přečtete prosím vás : Buďte od té dobroty a ušetřete mne hnusných komentářů.Jinak,pokud se na čtení necítíte,odejděte.

Děkuji vaše Lanita d'Angel

Odpovědi

18. července 2012 v 18:16 | Lanita d'Angel
Odpovědi na vaše dotazy budu psát sem do tohoto článku. Každá odpověď bude opatřena nadpisem s vaším jménem, datumem, kdy jste se ptali a především otázkou na kterou jste se ptali, aby ostatní nebyli zmateni. :)Asuky =3, 18.7.2012, 10:02 - Jaké budu psát povídky? Dotaz číslo 1
Tak asi takhle. Mám teď rozepsanou povídku na kapitoly. Vypadá to, že se trochu potáhne, ale já doufám, že za čtrnáct dní bych ji mohla mít dopsanou. Pak určitě plániju pár jednorázových povídek, ale ty jsou zatím hodně daleko, protože zatím mě žádná nenapadla. Když se taková věc s nápadem ovšem stane, ihned tu povídku napíšu a zveřejním jako malé rozptýlení mezi dlouhou kapitolovou povídkou. Pokud máš ovšem ty nějaký nápad na povídku, kterou by sis odemě přála, napiš do povídek na přání :) Do teď sem se téhle rubrice moc nevěnovala, ale začínám od znova a povídce pro tebe bych se opravdu věnovala ;) Každopádně ... můžeš se těšit na pár Sasu/Naru, svoji prioritu co se tohohle týče nemění, ale mohou se zde objevit i jednorázovky na fandom Narnie, ale ještě uvidím. Snad ses dozvěděla aspoň částečně, co si chtěla. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama