Reklamy pouze sem ► Here ◄ ... jinak budou bez milosti smazány!!!
Povídky na přání,přihláška ► Tady

Upozornění:

Tento blog je založený na Shounen-ai a Yaoi tzn. vstah a sex dvou mužů.Takže ... Pokud vám to vadí nebo vás to pohoršuje a přesto si mé povídky přečtete prosím vás : Buďte od té dobroty a ušetřete mne hnusných komentářů.Jinak,pokud se na čtení necítíte,odejděte.

Děkuji vaše Lanita d'Angel

A Walk To Remember - Prolog

15. července 2012 v 17:28 | Lanita d'Angel
Nová povídka :) Tady je pár informací :
Pár: Sasu/Naru
Warning: v pozdějších kapitolách bude PWP takže 18+ ( ale známe to :D ) dále trochu OCC ( nemohla sem si pomoct ).
Informace: Malinko inspirováno filmem A Walk To Remember, uvidíte sami. Insirace je tam nepatrná a spíš se bude vyskytovat na konci.
Je to jenom začátek povídky, ochutnávka.Fakt hrozně krátká :D. Za úkol budete mít, pokud chcete, poznat z tohohle kousíčku, na koho je příběh zaměřen :D. Enjoy ;)


Na nebi se právě roztrhaly černé mraky, ze kterých předešlé dny bez přestání pršelo. Za posledním mrakem se rozprostírala do nekonečna blankytně modrá obloha. Zhluboka se nadechnul chladného vzduchu, který ještě stále voněl deštěm. Zimomřivě se zatřásl a zachumlal se do své teplé mikiny ze secondhandu. Kde přespí dneska? To byla otázka, kterou si pokládal každé ráno, když vyšel z dalšího cizího bytu, kde strávil noc. Odpověď na tuhle otázku se dostavila vždy těsně před usnutím. V kapsách teplé mikiny měl jen to nejnutnější. Pár drobných, občanku, kousek chleba, který štípnul z bytu, ale i kapesníčky, kondomy a cigarety. Protloukal se světem už dost dlouho a zatím mu tohle stačilo. Sem tam si koupil kartáček a někde si vyčistil zuby, ale ten poslední předevčírem ztratil a na nový neměl. Musel si koupit pití a trochu jídla. Z posledního bytu si toho moc neodnesl. Chlápek mu dal pár drobných. Bylo to jenom pár jenů, ale snad to bude na pití a jídlo stačit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama