Reklamy pouze sem ► Here ◄ ... jinak budou bez milosti smazány!!!
Povídky na přání,přihláška ► Tady

Upozornění:

Tento blog je založený na Shounen-ai a Yaoi tzn. vstah a sex dvou mužů.Takže ... Pokud vám to vadí nebo vás to pohoršuje a přesto si mé povídky přečtete prosím vás : Buďte od té dobroty a ušetřete mne hnusných komentářů.Jinak,pokud se na čtení necítíte,odejděte.

Děkuji vaše Lanita d'Angel

A Walk To Remember - 8.kapitola -> The end

23. července 2012 v 12:00 | Lanita d'Angel
Poslední - krátká - kapitola.

Pár: Sasu/Naru
Warning: Je z toho konina, takže na vlastní nebezpečí :D
Informace: Poslední chvíle ... co jiného k tomu mám říct ...


Sasuke se probudil a cítil ve svém objetí hřejivé tělo. Donutilo ho to se usmát. Už to bylo tolik týdnů, co se probouzel s ním v náručí a naprosto spokojený. Naruto však za ty dny ztrácel na síle. Sasuke prosil nebe, prosil kohokoliv, aby s ním vydržel, ale vir HIV se stával mocnějším, zákeřnějším. Stával se AIDS a vysával z překrásného Naruta sílu. Každým dnem Sasuke viděl, jak se Narutovi ztrácejí svaly, jak chodí spát brzo a donutit ho vstát je téměř nadlidský úkol. A jednou už to Naruto nevydržel a sanitka ho za zlověstného houkání odvezla do nemocnice.
Sasuke stál u jeho pokoje, díval se na to útlé tělo. Chřipka! Jedna zasraná chřipka a připraví ho o poklad jeho života! S rouškou přes obličej vstoupil do pokoje a usadil se na židli u jeho postele.
Položil si hlavu na Narutovo břicho a povzdechnul si.
"Víš, Naruto. Chtěl jsem ti toho ještě tolik říct. Chtěl jsem ti říct o své rodině. O tom, co se mi stalo. O tom, proč jsem si koupil svůj první byt až před měsícem. Ale … Teď tady ležíš a já si na to ani nemůžu vzpomenout. Možná, kdyby si mě poslouchal. Možná, kdyby si místo téhle postele teď spal v té mojí. Vedle mě, v mém náručí. Stačilo by mi to," Sasuke vzlykal.
"Povídej mi o sobě, Sasuke. Řekni mi všechny hrůzy, které si zažil a já je vezmu s sebou do nebe. Povídej," vybídnul Sasukeho slabý hlas a křehká ruka ho pohladila po vlasech.
Sasuke jí chytil do svých dlaní a políbil na hřbet. Přikývl a položil se zpátky.
"Když jsem byl malý, měl jsem všechno. Bohatou rodinu, dobré postavení ve škole, vzhled. Všechno. Jenže. Když mi bylo dvacet, můj bratr zabil naše rodiče, vzal mi veškerý majetek a pak mě ve sklepě úkrytu jeho gangu znásilnil. Jenže jsem nemohl dlouho truchlit. Přišel hlad a zima. Chodil jsem městem a hledal střechu nad hlavou, ale každý člověk odmítnul malou špinavou trosku, zvláště když měla jméno Uchiha. A tak, když mi jeden den u chodníku zastavil chlápek a řekl, že když půjdu s ním, dostanu peníze, šel jsem. Znásilnil mě, ale pár jenů mi dal a já jsem se konečně mohl najíst. To bylo naposledy, kdy mě znásilnili. Pak už jsem vždycky šel dobrovolně. Byl jsem kurva. Za pár centíků jsem dělal všechno, protože jsem chtěl žít. Bylo to špatně? … Asi jo, ale musel jsem. A pak jsem před půl rokem objevil školu. Objevil jsem Tsunade a ta mi dala práci. Dala mi to, co jsem potřeboval. Slitovala se nad pouliční kurvou a dala mi nový život. S tebou," usmál se Sasuke na Naruta a líbnul ho na tvář.
"Miluju tě."
Naruto se usmál, zavřel oči, vydechnul a přístroje prozradili všem okolo, že je pryč.
"Ne! Naruto! NARUTO!" Sasuke řval, brečel, vzpínal se doktorům, kteří mu píchli uklidňující injekci.

Sasuke stál nad hrobem a pokládal na něj překrásný bílý hiacint. Narutova oblíbená květina. Pohladil jméno vyryté do kamene.
"Jednou přijdu za tebou," zašeptal k nebesům, "ale nikdy by si mi neodpustil, kdybych tam přišel už teď. Tak tam na mě počkej. Nebude to trvat dlouho a budeme spolu," teď se Sasuke jemně pousmál a odcházel.
Odcházel dožít svůj život a setkat se na konci s Narutem.

The end

Trapárna, vím , ale stejně to mělo pro mě, hezkou myšlenku ... kašlu na to :) jdu psát jednorázovky, páč na ty já jsem expert :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Alexandria Alexandria | 21. června 2013 v 21:21 | Reagovat

Moc krasnej pribeh. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama