Reklamy pouze sem ► Here ◄ ... jinak budou bez milosti smazány!!!
Povídky na přání,přihláška ► Tady

Upozornění:

Tento blog je založený na Shounen-ai a Yaoi tzn. vstah a sex dvou mužů.Takže ... Pokud vám to vadí nebo vás to pohoršuje a přesto si mé povídky přečtete prosím vás : Buďte od té dobroty a ušetřete mne hnusných komentářů.Jinak,pokud se na čtení necítíte,odejděte.

Děkuji vaše Lanita d'Angel

A Walk To Remember - 5.kapitola

20. července 2012 v 12:00 | Lanita d'Angel
Pátá kapitola. ;)

Pár: Sasu/Naru
Warning: Nevím přesně kolik, ale určitě víc jak 15+! :D johohó :D
Informace: Sasuke sní ... Co se mu bude asi tak zdát? :D


Sasuke se vevnitř pořádně rozhlédnul a musel uznat, že to tady bylo příjemné. Všechen nábytek ladil do různých odstínů bílé a béžové a místy se objevovala leklá černá, která podtrhovala eleganci tohoto podniku. Restaurace příjemně voněla po dobrém jídle a hrála zde jemná, lehká hudba, která se nevnucovala a nerušila, která jen dovytvářela atmosféru klidu. Číšník je uvedl k rezervovanému stolu. Sasuke si počítal, že u něj bylo dvanáct židlí. Pět na každé straně stolu a dvě židle v čele. Sasuke si diplomaticky vybral místo na kraji stolu blíže východu. Věděl, že bude odcházet brzo, protože dneska má ještě práci, a proto si sedl zde, aby svým odchodem nerušil jistě živý rozhovor u stolu.
Neuběhlo ani pět minut a sešli se tu všichni. Devět různě starých profesorů. Od profesorky biologie, které mohlo mýt třicet, po profesora historie, kterému mohlo být tak šedesát. Pozdravil se se všema, ale už teď měl potíž si zapamatovat všechna ta jména. Proto, když odcházel, pozdravil všechny najednou. Byla to příjemná parta lidí, a když zjistili, že není žádný blázen, přijali ho mezi sebe. Cítil zvláštní pocit pohody, který se u něj už tak dlouho nedostavil. Povzdychnul si a šel na roh své (ne)oblíbené ulice, aby tady ulovil prvního chlapa, který pojede okolo.

Byla hluboká noc a Sasuke snil. Stál v tmavé tělocvičně, pravděpodobně v té školní, a nedocházelo mu, proč tu je. Pak se světla rozsvítila a jeho zrak padnul na postavu stojící před žebřinami, kde bylo místo pro toho, kdo začínal hodiny rozcvičkou. Jenže teď tam stál jenom Naruto. Koukal se na Sasukeho zvídavým pohledem, a když promluvil, znělo to jako pohlazení větříku v horkém letním dni.
"Pane profesore, dneska mám předcvičovat já," Naruto ty slova skoro zašeptal, ale přesto se donesla k Sasukeho uším.
Nechápal, co to dělá, když přišel blíž k Narutovi, pokýval hlavou na znamení souhlasu a usadil se před ním do tureckého sedu. Naruto se na něj jenom usmál. Šálil Sasukeho zrak nebo ten úsměv byl svádivý?! Sasuke překvapeně zamrkal, když si Naruto přetáhl tričko přes hlavu. Divákovi začalo rychle být srdce v hrudi, div nevyskočilo ven, když si začal Naruto sundávat i kalhoty.
"Počkej, Naruto, co to děláš?" vyrazil ze sebe Sasuke trochu zadýchaně.
"Předcvičuji, pane profesore. Nebojte se," zavrkal Naruto a společně s kalhoty si stáhnul i upnuté spodní prádlo.
Sasuke zalapal po dechu. To, co viděl, byl pohled pro bohy. V jeho vlastních kalhotách už měl pořádný problém. Chtěl Naruta zarazit, chtěl, aby s tím přestal a přesto mu něco nedovolilo tohle všechno říct, protože jedna část jeho já po tomhle toužila. Chtěla vidět Naruta, jak se svíjí na vlnách rozkoše. Chtěl vidět Naruta, jak se kroutí pod ním, jak to on mu způsobuje tu slast, kvůli které sténá a propíná se. Naruto v jeho snu si kleknul na všechny čtyři. Byl bokem ke slastí strnulému Sasukemu a celou dobu, co se přesouval do této pozice, se mu nepřestal dívat do očí. Od jeho pupku dolů mu vysel krví naběhlý penis a Sasukemu proběhlo hlavou, že se rozhodně nemá za co stydět. Na špičce oné stojící věci se leskla kapička čiré tekutiny, a když padala na zem, sledoval ji Sasuke fascinovaným pohledem. Tak rád by ochutnal! Asi mu to bylo vidět na očích, protože se Naruto pobaveně pousmál a šáhl sám na sebe. Jemně přejížděl po svém penisu hladkými prsty. Přivíral pod příjemnými dotyky oči, mnul si varlata a velice rychle a přerývaně dýchal. Sasuke to všechno pozorně sledoval a viděl detailně i to, jak si Naruto naslinil prst a svou pravou ruku přesunul ke svraštělému otvoru v rýze mezi jeho dokonalými půlkami. I když si otvůrek jenom hladil, Sasuke zadržel překvapeně dech. Sám si to ani neuvědomoval, ale když si Naruto zajel prvním článek prstu dovnitř, vzduch se z plic vypustil i s docela hlasitým stenem. Sten rezonoval místností, Naruto do sebe zajel dalším článkem a jemně roztahoval a dráždil. Sasuke nevydržel již déle klidně sedět. Vstal a přesunul se, i se svou bolestí v útlých kalhotách, před Naruta. Ten k němu vzhlédnul se psím pohledem v nádherných blankytných očícho.
"Probuď se, ty kurevníku!" vyšlo však z těch úst.
Nebyl to Narutův hlas.
"Dělej, vstávej, ty nulo!" znova.
Sasuke otevřel oči do světlého dne. Nad ním se skláněl jeho poslední zákazník a škodolibě se culil.
"Kurvička se nám zamilovala? Kdopak je ten Naruto? Musí to bejt kus, když v necitelném Uchihovi probudil vášeň," poslední větu prohodil už jen tak pro sebe.
Sasuke otázky ignoroval. Beztak byly jen řečnické a nikdo nechtěl slyšet odpověď.
Hiro byl Sasukeho pravidelný zákazník. Dalo by se říct, že se docela snášeli, ale vyžíval se v bolestivých hrátkách a Sasuke si z nich vždy odnesl spoustu modřin a škrábanců po celém těle. Pár dní po takovéhle návštěvě vždycky nechal své rány trochu zahojit se. Tuhle noc byl Hiro ovšem krutější než obvykle. Něco ho muselo naštvat, ale Sasuke z vysoka kašlal na to co. Stačilo mu, když dostal svoje peníze, které bývali vždycky větší než od ostatních, protože Hiro počítal s tím, že Sasuke vždycky po noci s ním pár dní živoří, a pak mu bylo všechno putna. Bylo půl sedmé ráno a tak na sebe Sasuke naházel oblečení, vyfasoval od Hira krajíc chleba s máslem a vypadnul do školy. Uběhl už týden, co začal pracovat jako tělocvikář a docela si ten život užíval. Už si stačil nakoupit nové oblečení. Nebylo to nic moc skvělého, ale sám sobě se v tom líbil a naprosto to vyhovovalo i lidem okolo, jak si stihnul všimnout. Do jeho těla se navracela pomaloučku jeho stará síla. Na jeho rukou a břichu se pravidelným každodenním cvičením pomalu začaly objevovat jemné svaly. Pleť se mu úplně vyčistila a zase zářila do daleka svou bílou barvou. Jen kdyby pod těmi dlouhými rukávy a teplými triky nebyly vpichy po jehlách a stopy po bičování, řezání a ani sám Sasuke si už nepamatoval, co dalšího ho v průběhu let zranilo.
Kdo by to řekl? Na gymnáziu a vůbec v mládí byl nejoblíbenější. Každá holka mu padala k nohám, každý kluk i holka, na které ukázal, byli ochotni se s ním vyspat. Všichni mu říkali Cassanova. Jak by taky ne? Bože, ani nedokázal spočítat, s kolika lidmi se za ty roky už vyspal. To číslo by so asi hodně rovnalo samotnému Cassanovi. A sotva vyšel školu, stala se z něj troska. Ztratil rodinu, ztratil všechno a zůstal sám. Zakroutil nad sebou hlavou. Je jenom ufňukanej ubožák. Poslední týden byl jeden z nejlepších v jeho životě. Měl jedno teplé jídlo denně, zábavu, lidi, se kterými si občas povídal a především žáky. Sám jeho sen jen potvrzoval, co se Sasuke nějakou dobu snažil zahnat. Zamiloval se do svého studenta. Dobře, oficiálně ho vídal jednou týdně, ale bylo až pekelně divné, kolikrát na sebe narazili na školních chodbách. Bylo zvláštní, kolikrát se dostali do zcela malicherné hádky. Jako třeba minulou středu. Byl to druhý den v jeho práci, ještě nebyl rozkoukaný, ale už se stihnul pohádat se studentem. Ještě teď se za to spílal. Jenže … Když ta hádka byla tak skvělým rozptýlením. Už si ani pořádně nepamatoval, o čem se hádali, ale vlilo mu to krev do žil. Celý zbytek týdne Naruta pozoroval. Zarýval se mu do paměti každý blonďákův pohyb, každý nádech a jednoznačně viděl, že si toho mladý žák všímal. Snad ho ještě k těm nenechavým pohledům vybízel, když se skláněl pro spadlý sešit a vystavil tak Sasukemu na obdiv své vypracované pozadí. Sasuke se tenkrát musel hodně držet, ale bylo vidět, že se tím Naruto baví. Na jeho tváři tancoval jeho pobavený ůsměv a dráždil tak Sasukeho ještě víc.
Sasuke zakroutil hlavou a přetáhl si přes hlavu bavlněné tričko, které si v sobotu koupil. V tom se ozvalo klepání a host bez vyzvání vstoupil dál.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama