Reklamy pouze sem ► Here ◄ ... jinak budou bez milosti smazány!!!
Povídky na přání,přihláška ► Tady

Upozornění:

Tento blog je založený na Shounen-ai a Yaoi tzn. vstah a sex dvou mužů.Takže ... Pokud vám to vadí nebo vás to pohoršuje a přesto si mé povídky přečtete prosím vás : Buďte od té dobroty a ušetřete mne hnusných komentářů.Jinak,pokud se na čtení necítíte,odejděte.

Děkuji vaše Lanita d'Angel

A Walk To Remember - 3.kapitola

18. července 2012 v 12:00 | Lanita d'Angel
Třetí díl. :)

Pár: Sasu/Naru
Warning: Zatím žádný
Informace: Sasuke zkoumá svou novou práci a začíná mu první hodina ...


Sasuke tedy zaklepal na dveře a po tichém "Dále." vstoupil do místnosti.
"Dobrý den, pan Uchiho,"pozdravila ho ředitelka.
"Tady máte svůj rozvrh. Budete učit třídy na vyšším stupni gymnázia a děcka z učňáku. Tyhle dvě školy jsou spojené jednou dlouhou chodbou, ze které jsou dva východy. Jeden do jídelny, kde máte zaplacené obědy a podle přestávek si tam můžete zajít. Máte tady napsaný od kolika do kolika se vaří. Ty druhé dveře vedou k plaveckému bazénu. Vy máte povolení zavést tam třídy, které budete mít na tělocvik. Tady máte klíče od tělocvičny, kabinetu i od bazénu. Do tělocvičen se jde ze suterénu, kde se nachází i váš kabinet. Prosím omluvte mě, že dostáváte ten kabinet až tak nízko, ale nikde jinde místo nebylo. To víte, ve čtvrtině školního roku," lehce se zasmála Tsunade a pokračovala: " Dneska začínáte v osm a budete mít první hodinu s třeťákama. Jsou to rozjívení floutkové, tak doufám, že si s nimi poradíte. Vítejte mezi námi," usmála se ředitelka po svém monologu a doprovodila koukajícího Sasukeho ke dveřím od své pracovny.
"Děkuji," dokázala ze sebe vyrazit před tím, než se za ním zavřely dveře od kanceláře.
Zakroutil hlavou a vydal se prozkoumat svůj kabinet. Byla to jednoduše vyhlížející místnost. Byla menší a spíš delší než širší. Naproti dveřím bylo malinké okénko, které do místnosti vpouštělo trochu denního světla. U pravé stěny úplně vzadu u okýnka stál velký psací stůl s polstrovanou židlí, který byl vybavený od malinké lampičky až po propisku a papíry. Vedle stolu stála vysoká šatní skříň. Když ji Sasuke otevřel, v jejím nitru se nacházely barevně rozdělené dresy a síť s míči od basketbalového po tenisový. Dále tam také byla švihadla, ale i florbalové hole a pinpongové pálky a tenisové rakety. Pod touto velkou skříní se nacházely dva dlouhé šuplíky, které byly prázdné a Sasuke si do nich ihned uložil oblečení. U levé stěny stála velká, a jak Sasuke zjistil, pohodlná rozkládací pohovka v černé barvě. Sasuke se na ní hned svalil.
,Nový domov,' blesklo mu hlavou. Povzdechnul si a podíval se na svůj rozvrh. Jak se ředitelka již zmínila, první měl třeťáky a hned dvouhodinovku. Pak dvě hodiny s druháky z učňáku, hodina na oběd a dvě hodiny s kvintou. Tím jeho pracovní den končil. Podíval se dál. Celkově učil patnáct tříd a každý den měl tři třídy po sobě. Na gymnáziu byly 4 třídy od kvinty do oktávy, která, překvapivě, měla stále tělocvik. Dále sedm tříd čtyřletého gymnázia a čtyři třídy z učňáku. Docela pohodový rozvrh. Pak měl napsaný jeden lyžařský zájezd s kvintou a prváky a jeden lyžák s prváky z učňáku. Nevěděl, jak to proběhne, ale rozhodně musí oprášit svou vlastní jízdu na lyžích. Kdysi jezdíval každý rok s matkou a se střední také jezdívali, ale už šest let na lyžích nestál. Až bude zima, a bude mít trochu peněz, vydá se na nejbližší sjezdovku si trochu zalyžovat, zavzpomínat. Za dveřmi ze ozvalo zvonění oznamující, že je za pět minut osm hodin. Sasukeho to překvapilo. To trvalo tak dlouho prohledat jednu místnost a zavzpomínat na lyžování? Očividně jo. Zvedl se z pohovky a shodil ze sebe košili i kalhoty a nahradil je tričkem s dlouhým rukávem a starými tepláky. Je čas jít na první hodinu.

Sasuke se naprosto zbavený odvahy došoural ke vchodu do tělocvičen. Před dveřmi vedoucími do šaten stál zástup třeťáků. Naštěstí jenom kluci. Mohlo jich být dohromady tak sedmnáct a hlasitě se spolu bavili a smáli. Jakmile ho ovšem zmerčili, všichni ztichli a zkoumavě ho pozorovali, jak se snaží vypadat sebevědomě a dojít ke dveřím, které měl odemknout, s hrdě zvednutou bradou. Jeho obličej neukazoval žádné emoce, postoj jeho těla byl vznešený, nadřazený a varovný. Přímo vzbuzoval respekt, ale uvnitř se tak vůbec necítil. Pod rentgenovými pohledy žáků odemknul šatny a pak, když se všichni nahrnuli převléct, i tělocvičnu. Byla to obrovská místnost několik metrů pod zemí a jediné, co vydávalo světlo, byly zářivky u stropu, které rozsvítil. Po pravé straně byla malá místnost, zamřížovaná, kde bylo uloženo veškeré nářadí. Sasuke se rozhodl dnešní tělocvik nijak nehrotit. Řekl si, že bude úplně stačit, když si zahrají fotbal a florbal a on se pokusí si udělat obrázek o jejich výkonosti.
Nikdy ho v mládí nenapadlo, že skončí na místě, které tolik nesnášel. Ne, že by pro něj střední škola byla utrpení, většině přihlížejících se mohlo zdát, že vede dokonalý život puberťáka, ale jeho popularita mu lezla na mozek. Neměl chvíli klidu a soukromí a těšil se, až z toho ústavu vypadne. To, že se do něj o pár let později vrátí, fakt netušil. Tělocvična se začala plnit žáky v roztodivném oblečení. Sasuke si sám moc nepamatoval, co nosil na tělocvik, ale rozhodně byl usedlejší. Tihle chlapci snad na tělocviku lovili holky, protože jejich oblečení se skládalo většinou z kraťoučkých kraťasů a tílek, které toho víc odhalovaly, než zahalovaly. Jen asi dva, kteří nebyli nic moc, si oblíkly dlouhé tepláky a trička s krátkým rukávem. Sasuke si své žáky prohlížel a studoval je. Jeden byl hubený, jeden byl bílý jako stěna, druhý byl možná trochu cikán. Pak do tělocvičny vběhl Naruto. Jeho postava hrála jemnými svaly a Sasuke si ani neuvědomil, že na chvíli zadržel dech. Vypustil přemíru dechu z plic a nasucho polknul. Padala na něj nervozita a jak se tak koukal na onoho blonďatého studenta, který se hrdě nesl a každý ho vítal, každý se s ním chtěl bavit, připomnělo mu to jeho. Díval se na o tolik mladšího kluka, který sem u tolik podobal. Jen byl veselejší a pozornost od sebe neodháněl, jen jí s úsměvem snášel. Byl hezký, velice hezký a roztomilý, pokud se to dalo říct o klukovi, navzdory svalům, které ostatní kluci neměli.
Sasuke si odkašlal, aby si uvolnil knedlík v krku, který se mu vytvořil a tím na sebe upoutal pozornost třeťáků.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama