Reklamy pouze sem ► Here ◄ ... jinak budou bez milosti smazány!!!
Povídky na přání,přihláška ► Tady

Upozornění:

Tento blog je založený na Shounen-ai a Yaoi tzn. vstah a sex dvou mužů.Takže ... Pokud vám to vadí nebo vás to pohoršuje a přesto si mé povídky přečtete prosím vás : Buďte od té dobroty a ušetřete mne hnusných komentářů.Jinak,pokud se na čtení necítíte,odejděte.

Děkuji vaše Lanita d'Angel

Duben 2012

Miloval jsem tě první

21. dubna 2012 v 0:11 | Lanita d'Angel
Bacha lidi ... mám tu novou povídku.Není tak úplně moje,jen jsem učinila tu blbost,že sem se pustila do překladu.Nevím ... snažila jsem se hodně,vážně,tak snad to oceníte,i kdyb to někdy nebude úplně vono.Tenhle příběh mě prostě chytil ( zvláště,když trpím narnie mánií :D ).Je to příběh z filmu Narnie a vlastně tím i z knížky.Nevím ... komu se to nechce číst,nemusí.Je to tady jenom proto,že se to té autorce tolik povedlo,že sem si nemohla pomoct.Kdyby jste mou snahu ocenili komentáři,byla bych vám vděčná :)

Pár : Pert/Edmund
Warning: Není ...
Autorka: Odkaz je Tady

Perfect World

11. dubna 2012 v 22:19 | Lanita d'Angel
Tak asi takhle :D .Miluju Simple Plan - totálně! :D A prostě ... jak tak poslouchám ty jejich písničky ( a já znám ty text prostě nazpaměť !!! ) najednom mi to skočilo do mysli.Bylo to jako osvícení,jako políbení múzy :D Možná to není nic moc,ale na to,že mám krizi :D JE to samozřejmě na fandom Naruto,ale v poslední době mě popadla Narnie mánie a to bych nebyla já,kdybych hned nezačala úchylačit ( o úchylkách se skupinou Simple Plan v hlavních rolích ani nemluvim :D ty sou dost brutální :D ).Doufám,že si tuhle povídku po hooodně,hooodně,hooodně dlouhé době užijete a byla bych ráda,kdyby jste zanechali aspoň malé ocenění mojí snahy v podobě,klidně i krátkého,komentáře.Děkuji :D

Pár: Naru/Sasu ( Sasuke jen v náznaku )
Informace : Nijak veselý příběh a navíc song fic ... Stesk a takový další pindy :D Ale bude do toho vkládán text z písničky ( odemě i přeloženej! :D - výkon ,páč já a angličtina nejsme kamarádky :D ale snad mi autorka dovolí a já sem přidám přeloženou povídku chachá! :D ) Naruto to povídá z jeho pohledu,jako by to říkal Sasukemu.Vrátila jsem se v této povídce k tomu,jak Sasuke odcházel z Konohy,protože to se k téhle písničce fakt hodilo.Je tam příslib lepších zítřků a ten konec ... se mi tak líbí! S touhle povídkou jsem spokojená,což se moc nestává.Možná taky proto,že jsem takovou dobu nepsala a teď se mi psalo krásně.Trochu jsem tam vynechala možná to,že Naruto je v týhle době na výcviku s Jirayou,ale vy to přežijete,snad.Itadakimasu! :)

PS: Tady je odkaz na písničku :D : http://www.youtube.com/watch?v=xEBtS_TZ5Ag