Reklamy pouze sem ► Here ◄ ... jinak budou bez milosti smazány!!!
Povídky na přání,přihláška ► Tady

Upozornění:

Tento blog je založený na Shounen-ai a Yaoi tzn. vstah a sex dvou mužů.Takže ... Pokud vám to vadí nebo vás to pohoršuje a přesto si mé povídky přečtete prosím vás : Buďte od té dobroty a ušetřete mne hnusných komentářů.Jinak,pokud se na čtení necítíte,odejděte.

Děkuji vaše Lanita d'Angel

Březen 2012

Zásek

26. března 2012 v 21:47 | Lanita d'Angel |  Ústní výplach
Ouu .. osoby ... je to špatný .. mám zásek .. už zase! Chvíli to vypadalo,že to jako půjde,ale prd ... Hrozně se vám omlouvám,ale asi prozatím pozastavím blog.Budu chodit komentovat k vám na blog a hrozně ráda budu číst vaše povídky,ale můj momentální povídkový blok musím první překonat.Nemá cenu se nutit do něčeho,protože to pak nebude vono a tak ... známe,ne? Takže .. omlouvám se,vážně ... Nevím jestli je to cena útěchy,ale mám taky takovej menší blog ... Začala jsem s ním dneska .... není to povídkovej blog,budu se tam vypisovat ze všeho možnýho ... Takže - koho nezajímá .. nevadí .. ale pro ty ostatní -> http://liber-vitae.blog.cz ... enjoy ;) a zase někdy Zdary :)

Je ze mě teta!

10. března 2012 v 15:54 | Lanita d'Angel |  Ústní výplach
Můj bože lidi,já jsem tak šťastná! Moje ségra je právě na sále a rodí( né že bych jí tu bolest přála :D )... Budu mít krásnou neteř!Tolik měsíců jsem se na ní těšila.Ještě včera sem si se ségrou volala a ona si stěžovala,že furt nerodí a dneska tohle! :D Ještě v pondělí se mě ptala na můj typ jejího porodu. ... A já řekla dnešní datum! :D Je to spíš náhoda,asi,ale prostě je to hustý docela! :D Ještě včera mi do telefonu říkala,že si de lehnout,že malá jí kope a ona si musí sednout,protože jí bolí záda. A dneska leží na sále! Bože lidi já jsem z toho fakt mimo! :D Jdu to zapít! :D Kamarádi půjdou rádi :D Tak .. ááááááááááááááááááááááááááá :D chcípnu :D Zatím :D