Reklamy pouze sem ► Here ◄ ... jinak budou bez milosti smazány!!!
Povídky na přání,přihláška ► Tady

Upozornění:

Tento blog je založený na Shounen-ai a Yaoi tzn. vstah a sex dvou mužů.Takže ... Pokud vám to vadí nebo vás to pohoršuje a přesto si mé povídky přečtete prosím vás : Buďte od té dobroty a ušetřete mne hnusných komentářů.Jinak,pokud se na čtení necítíte,odejděte.

Děkuji vaše Lanita d'Angel

Šikana v praxi

13. prosince 2011 v 18:52 | Lanita d'Angel |  Ústní výplach
Zažili jste to někdy?Když vás někdo šikanoval a vy ste se snažili bránit všemožně,ale nepomohlo to? Já jo,teď.Prostě ... Jeden kluk ze třídy si házel po třídě s míčkem .Trefil mě tím ( jako už mnohokrát před tím) a já jsem mu ten míček zabavila,protože jsem se musela učit na test.Sebral mi knížku - z knihovny,mimochodem - a na jednu stránku( takovou tu za přebalem ) napsal - (moje jméno ) smrdí ... naštvalo mě to,hodně ... ale pořád ještě jsem nic neudělala ... když si další přestávky zase házeli s míčkem a strefilo mě to do hlavy a poprskala jsem ho kolou ... tak vzal moji knížku a hodil jí za skříňky ... to znamenalo,že byla celá od prachu.Štve mě to a jsem kvůli tomu smutná,tak jsem šla za třídním,protože to nebylo jenom tohle ... prostě ... ach jo ... třídní si všechno vyslechnul a pak si zavolal toho kluka do kabinetu a dal mu napomenutí třídního učitele za nevhodné chování ke spolužákům ... jasně,jako by to pomohlo ... protože dneska se na facebooku - mimochodem proklínám facebook - objevil status ... a pod ním se začaly objevovat hnusné komentáře vůči mě od lidí,které třeba vůbec neznám ... ach jo .. a pak tak ten kluk osobně napsal:

hele hoši, nekažme si večer... je to svině, tlustá jak sud, blbá jak tágo a ještě k tomu bonzák... nekažte si večer a běžte na večeři

mrzí mě to,nevím proč to dělá,neznám důvod,proč ho seru,proč jsem tak blbá,že s tím vůbec začal ,ale jsem smutná ... nikdy jsem nebyla oblíbená,nevadilo mi to ... Chápete mě někdo? Proč je mi to líto a proč to moje mamka jde řešit s mím třídním profesorem? Takže se moc omlouvám,ale v tomhle tejdnu asi nepřibydou žádný povídky,protože,jak jistě ( doufám ) chápete,tak na ně nemám moc náladu ... Ahoj , Lanita
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 keishatko keishatko | Web | 13. prosince 2011 v 20:53 | Reagovat

nakopala by som mu zadnicu kreténovi...veľmi dobre ťa chápem..ja som mala v škole tiež také, ale našťastie niečo ako facebook vtedy neexistoval...je to kretén, ktorý si chce posilniť svoje blbé ego tým, že bude tebe ubližovať...natrhla by som mu prdel a vypláchla mu ksicht v záchodovej mise!!!!

2 Hanka Hanka | 14. prosince 2011 v 19:37 | Reagovat

Jo já to taky zažila a prostě jsem je ignorovala a když po mě chtěl odpověd na něco tak jsem mu řekla dost nahlas že o jeho lásku nestojím no a celá třída se složila smíchy a začla si ho dobírat :-D no a pro mě to dopadlo dobře protože jsem si nic s toho co mi dělal nepřipouštěla

3 Mellisa Mellisa | 17. prosince 2011 v 3:03 | Reagovat

http://www.kybersikana.eu/ Zkus se podívat na tyhle stránky. Pokud tě ten kluk uráží přes sociální sítě, rozhodně by jsi ho měla nahlásit. Na těchto stránkách najdeš pár (snad) užitečných rad jak se mu bránit. Z vlastní zkušenosti vím že tyhle věci se časem jenom zhoršují. Já teda naštěstí chodila do školy v době kdy se internet do škol teprve zaváděl tak jsem zažila šikanu "jen" naživo. Nesdílím názor že bys to měla nechat být a ignorovat.
Metoda ignorace zabere jen v menší míře případů a to většinou hlavně proto, že si agresor najde jinou oběť.

4 May Darrellová May Darrellová | Web | 20. prosince 2011 v 20:28 | Reagovat

Panebože, to je ubožák!! Tyhle typy kluků opravdu nenávidím, když jsem chodila na základku, tak tam byli taky takoví exoti, ale setřela jsem je a nechali mě být, ale toto!!
Víš, co? Kašli na ně, hlavně se drž a buď silná!! ;) =)

5 Hanako Uchiha Hyuuga Hanako Uchiha Hyuuga | Web | 20. prosince 2011 v 21:36 | Reagovat

dej mi když tak jeho Facebook, já to tomu skrčkovi spočítám, tohle si k mé kamarádce dovolovat nebude!
P.S: kolik mu je? a kam chodí na základku nebo na střední jen tak pro info? já jsem si taky šikanu "užila" už od 3 třídy až po 9, takže vím co to slovo znamená :-)

6 Tereza Tereza | E-mail | Web | 8. ledna 2012 v 12:33 | Reagovat

Ahoj,
jsem Terka, je mi 19 a už delší dobu se zabývám prevencí kyberšikany. Všimla jsem si, že se odkaz na naši stránku objevil tady.
Chtěla jsem Ti jen říct, aby ses nebála svůj problém nějak řešit. Neboj se o tom promluvit s učiteli nebo rodiči, určitě se najdou kamarádi, kteří dosvědčí, žes tomu klukovi Ty nic neudělala a jeho útoky jsou bezdůvodné. Tvůj spolužák by měl být za to, co ti dělá určitě potrestaný. Snaž se na jeho chování upozornit a varovat i ostatní. Některé školy mají kyberšikanu ve školním řádě. Pokud to tak u vás není, můžeš zkusit navrhnout, aby se to tam objevilo a pomoct tak dalším spolužákům i do budoucna.
S obsahem na Facebooku je vždycky problém. Při nahlášení pomocí toho jejich tlačítka celkem dlouho trvá, než ten obsah stáhnou. Pokud nechceš, aby to tam dál viselo, můžeš to zkusit nahlásit anonymně ve formuláři Horké linky.
Nenech se od nikoho zastrašovat a snaž si hájit svoje práva.
Hodně štěstí přeje
Terka
PS: Kdybys chtěla nějak pomoct, klidně se ozvi na mail nebo dej třeba vědět, jak Ti to dopadlo. Drží palce:)

7 vivik vivik | 7. května 2014 v 20:58 | Reagovat

jo chápu to mě šikanovaly od 1 třídy a na otázku proč to dělaly, my nikdy neodpověděly...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama