Reklamy pouze sem ► Here ◄ ... jinak budou bez milosti smazány!!!
Povídky na přání,přihláška ► Tady

Upozornění:

Tento blog je založený na Shounen-ai a Yaoi tzn. vstah a sex dvou mužů.Takže ... Pokud vám to vadí nebo vás to pohoršuje a přesto si mé povídky přečtete prosím vás : Buďte od té dobroty a ušetřete mne hnusných komentářů.Jinak,pokud se na čtení necítíte,odejděte.

Děkuji vaše Lanita d'Angel

Listopad 2011

No to je mi ale hezký ...

24. listopadu 2011 v 19:33 | Lanita d'Angel |  Ústní výplach
Jste tak milí,všichni do jednoho ... ale komentáře nikde ... víte ono mě potom moc nebaví psát povídku,když si jí nikdo nečte a proto na vás prdim dokud nebude u posledního dílu legendy aspoň pět komentářů .. to by ste mohli dát,to není tak moc ... pokud tam budou,začnu psát další díl .. pokud ne ,máte smůlu a přestávám psát a i překládat mangu a kašlu na vás ... jo,nemám ráda vydírání ( protože u mě to moc nezabírá),ale u vás je to asi nutný ... To je odemě všechno a přepínám do vašeho mozku .... KOMENTÁŘE!!!! Děkuji

~ Agreement - Rozcestník ~

18. listopadu 2011 v 17:32 | Lanita d'Angel
~ 01-07 ~

Agreement 01-07

18. listopadu 2011 v 17:29 | Lanita d'Angel
JO!! :D Dokopala jsem se k nové manze.Omlouvám se,že jsem nedokončila tu minulou,ale nějak už jsem se na to vykašlala :D Takže smolajzňa :D No,doufám,že vám tohle jako úplatek za tu nedokončenou mangu bude stačit.Mě se to ohromě líbí,tak snad v tom najdete zalíbení i vy :) Itadakimasu :)

La légende de Norvège - Kapitola třetí

18. listopadu 2011 v 15:44 | Lanita d'Angel
Hohohó ... Takže další díl .. no k mému vlastnímu překvapení přibívá další díl celkem brzo :D Hrozně mě to baví spát... možná tak,jako mě naposledy bavilo psát trestance ... a to je dost dávno :) ... Tenhle díl .. co k němu zase žvatlat ,prostě ... užijte si to ;)

Pár: Sebastian/Marcus ... V tomhle díle jasně Marcus/Thea a v náznacích budou i v dalších dílech
Warning : V tomhle díle bude .. hmmm ... heterosexuální sex :D ... musím přiznat,že jsem ho douho nepsala,tak to berte s nadhledem,ale přece jenom +18 a těm,kteří milují yaoi - promiňte mi to,ale ono to tam fakt musí bejt :D a svého yaoi se dočkáte :D
Zajímavosti: ... hmmm jenom bych se opakovala,takže nic :D /

~ La légende de Norvège ~

16. listopadu 2011 v 20:50 | Lanita d'Angel
Prolog
La légende de Norvège - Kapitola druhá

15. listopadu 2011 v 20:39 | Lanita d'Angel
Takže další dílek.Celkem se činím,že ? :D Jako už dlouho ne :D Nevím co k tomu pořád psát,tak snad ti mojí povídku užíváte a prosila bych vás o KOMENTÁŘE!!! Ony ty komentáře podporují v činosti,víte? A zlepšují náladu ... Další díl :

Pár: Sebastian/ Marcus ... a v pár dílech i Marcus / Thea
Warning : V této kapitole je to takové zvláštní .. možná +12 ,ale asi spíš ne ...
Zajímavosti : Historická povídka a ORIGINÁLNÍ :D

Nový obleček blogu :D

4. listopadu 2011 v 19:03 | Lanita d'Angel |  Designy
Tak jsem zase cosi spíchla ... není to vůbec nic moc, já designy dělat neumím ,ale snad se aspoň líbí :)


La légende de Norvège - Kapitola první

3. listopadu 2011 v 22:29 | Lanita d'Angel
Tak první díl.Tak nějak předem říkám,že z důvodu mé vlastní účasti a soucitu s vámi budou kapitoly kratší,abych je sepisovala rychleji.Naprosto netuším kolik jich bude,ale budu se snažit je obravdu svědomitě přidávat.Jednorázkové povídky žádné rozepsané nemám a nějak mě žádná nenapadá.Stejně jako tuhle povídku mám v mysli vytvořenou pouze tak z části,jako osnovu ,ale konec už je vytvořený :D Muhahahaha :D ... Tak si tuhle kapitolu užijte a - prisím - o KOMENTÁŘE!!!! :D díkes ;)

Pár: Sebastian/Marcus
Warning: v této kapitole žádný
Zajímavosti : Tak trochu fantasy a zároveň je to historická povídka.


La légende de Norvège - Prolog

1. listopadu 2011 v 22:07 | Lanita d'Angel
Tak .. oznámení na úvod.Všechny moje předchozí kapitolovky se ruší - bohužel.Omlouvám se všem,kteří je měli v oblibě.Ještě stále můžete doufat a věřit,že mě jednou osvítí bůh svatý a dopíšu to :D ,ale jak všichni víme,to by jste se opravdu museli hodně modlit :D ... Tak jo a teď k nové kapitolovce.Jak už název říká ( překlad : Norská legenda ... ale to už všichni víme :D ) bude to legenda z norského prostředí.POZOR!!!! Je to moje první originálová povídka!!!!Legenda,která nás vezme "zpátky v čase" do dob,kdy na skandinávském poloostrově patřilo Norsko Dánsku ,kdy vládnul Kristián V. a kdy mladí šlechhtici museli dodržovat upjaté chování,etiketu a manželství byla předem smluvená a nezvratná.Nacházíme se v době,kdy byly čarodejnice nemilosrdně upalovány - Norsko se na tom podílelo skoro 500 oběťmi - a kdy jinak orientovanými lidmi společnost pohrdala.Téhle době se v jedné z nejvíše postavených rodin objeví právě jedno takové tabu.

Pár: Sebastian / Marcus
Warning : Třeba někdy +18 :D
Zajímavosti : Bude to tak trochu fantasy :D

Prolog: