Reklamy pouze sem ► Here ◄ ... jinak budou bez milosti smazány!!!
Povídky na přání,přihláška ► Tady

Upozornění:

Tento blog je založený na Shounen-ai a Yaoi tzn. vstah a sex dvou mužů.Takže ... Pokud vám to vadí nebo vás to pohoršuje a přesto si mé povídky přečtete prosím vás : Buďte od té dobroty a ušetřete mne hnusných komentářů.Jinak,pokud se na čtení necítíte,odejděte.

Děkuji vaše Lanita d'Angel

Říjen 2011

Daruji ti srdce,tak ho ochraňuj ...

27. října 2011 v 21:38 | Lanita d'AngelTak jsem se na něco málo zmohla ... já teď nějak mám hlavu plnou starostí a nevím co mám dělat dřív,tak snad mi to odpustíte vy všichni .Doufám z celého srdce,že se vám to bude líbit.Přidala jsem i krásnej obrázek ... jsem zdegenerovaná tak moc,že snad nedokážu napsat nic jiného než Sasu/Naru xD ... uff,že já na sebe furt pletu bič xD ... Je to napsané po hodně dlouhé době,takže nic nezaručuju.Je to strašná slaďárna,ale to je bohužel vedlejší produkt dlouhé pausy ... Itadakimasu ( dobrou chuť,však já vím ... tak si to vychutnejte ;) )

Pár: Sasu/Naru
Warning: Yaoi ( tak +18)
Zajímavosti : Z pohledu Naruta ( a řeknu vám,že psát něco z pohledu Ukeho je fuška :D , takže :D ... už to ode mne nečekejte xD ) Většinou píšu z pohledu SasUkeho ... I když má pochybné jméno xD