Reklamy pouze sem ► Here ◄ ... jinak budou bez milosti smazány!!!
Povídky na přání,přihláška ► Tady

Upozornění:

Tento blog je založený na Shounen-ai a Yaoi tzn. vstah a sex dvou mužů.Takže ... Pokud vám to vadí nebo vás to pohoršuje a přesto si mé povídky přečtete prosím vás : Buďte od té dobroty a ušetřete mne hnusných komentářů.Jinak,pokud se na čtení necítíte,odejděte.

Děkuji vaše Lanita d'Angel

Září 2011

Narozeninyyy!!!

25. září 2011 v 19:17 | Lanita d'Angel |  Ústní výplach
Joo lidi ... jsem oficiálně o rok starší - bože toto letí :D ... HUstý,co? ... Teda .. když pomyslím,že už je to tolik let co dělám do blogaření,že tolik let nudím čtenáře/ky ... no .. nevím ... nevím,ale skusím vyhrabat povídku,abych si jí darovala k narozeninám a slibuju,že už zase začnu být aktivní na svém milovaném blogu!!! ... Tak zatím Suč :)

Sbohem,hoši!!!

7. září 2011 v 17:21 | Lanita d'Angel
Nééééééé ... to snad není možný!!!Jak to,že to posraný letadlo spadlo?Já mám fakt chuť brečet až si vybrečíím oči!!Já jsem hokejovej fanda - stejně jako celá naše třída a asi většina ČR a tak ... prostě .. je mi po nich smutno!!! ... Neumím si vůbec představit mistrovství světa bez těch tří jmen na seznamu vybraných hráčů.Byli úžasní,byli češi,byli to naši mistři.Sbohem,hoši ... vzpomínka zůstane !!!

Všechno má svou cenu

6. září 2011 v 19:50 | Lanita d'Angel |  Ústní výplach
Mám zvláštní náladu .... no jo .. začátek školy a tak ... přemýšlím,když se tak dívám po třídě,že Všechno má svou cenu.je to věta,která jako by vystihovala všechno co se talo za ty tři roky.To,že jsem si našla nové přátele a stratila svou nejlepší kamarádku svou vlastní blbostí - Všechno má svou cenu.Nebo taky to,že jsem byla tak blízko štěstí,všechno už bylo skoro moje,ale pak prostě ... vybuchla jsem vzteky a všechno co jsem tak pracně vytvářela se zhroutilo.Všechno má svou cenu.Každý malinký človíček na tomhle velkém světě má cenu.Občas si říkám,že jsem tady jako přebytek.Nebaví mě žít ten samej stereotyp tolik let.Nikdy nezažít nic pořádného,jen žít jako všichni v okolí.Bez dobrodružství.Bože ... jak já bych si přála být jednou z těch hlavních hrdinek v knížkách.Jak já bych si přála zazít něco,umět něco co někdo jiný neumí,ale můžu žít ... Všechno má svou cenu.No nic ... pro dnešek končím ... a slibuju,že se pokusím psát!!!

Jen kdovíco ...

4. září 2011 v 20:45 | Lanita d'Angel |  Všechno možný
Prostě ... na fb jsem viděla u nějakýho příspěvku tuhle no ... "básničku" ... prostě.Je to,jako bych jí psala já ... Dokonalá

Nenávidím, když tě opět vidím.
Nenávidím, když tě vidím s ní.
Nenávidím, když se na mně díváš.
Nenávidím, když vidím tvůj úsměv.
Ale nejvíc nenávidím to, že tě vůbec nedokážu nenávidět.