Reklamy pouze sem ► Here ◄ ... jinak budou bez milosti smazány!!!
Povídky na přání,přihláška ► Tady

Upozornění:

Tento blog je založený na Shounen-ai a Yaoi tzn. vstah a sex dvou mužů.Takže ... Pokud vám to vadí nebo vás to pohoršuje a přesto si mé povídky přečtete prosím vás : Buďte od té dobroty a ušetřete mne hnusných komentářů.Jinak,pokud se na čtení necítíte,odejděte.

Děkuji vaše Lanita d'Angel

Vždycky to tak bylo ... 4.část

24. května 2011 v 15:13 | Lanita d'Angel
Další dílek.Převážnou jeho část jsem napsala já.To víte.Naše Mitsuki má zásekovou dobu - já to znám a proto chápu.Takže sem omlouváme za spoždění vydání.Snažila jsem se to co nejdřív zveřejnit a tak snad nevadí.V téhle kapitole budou dost drsný zvrat(k)y.Až jsem se sama divila,co jsem s tím provedla :D ,ale nebojte,mám v plánu zajímavé pokračování :D Můžete pouze doufat,že bude brzo a né zase po dvou měsících,jako teď,ale ručit za nás nemůžu - a vy znáte hlavně mě,copak Mitsuki :D .Tak pokračujeme: Itadakimas
Pár: Sasu/Naru
Zajímavosti: Pohledy se střídají.... chvíli povídá Sasuke - na začátku - pak třetí osoba,pak Sasuke a pak zase třetí osoba,tak snad se v tom vyznáte.S Mitsuki jsme složité osobnosti a tak mícháme :D
Já: Normální
Mitsuki : kurzíva
Jinak lehce brutální,ale myslím že maximálně jedna,dvě věty :D

Přemístil jsem se k Narutovi domů jen z toho důvodu, abych si tu sebral pár věcí, co potřebuju sebou. Přešel jsem do svého dočasného pokoje, kde se nacházeli, a posadil jsem se na postel. Opět jsem přejel očima nápis vyrytý v dřevě, jako bych snad doufal, že mi nějak pomůže najít odpověď. Na co vlastně? Sám nevím. Asi to moc řeším…s povzdechem jsem zase vstal a sbalil jsem si zbytek. Nechtěl jsem zde déle zůstávat, protože mi bylo jasný, že Naruto sem za chvíli taky dorazí a tak jsem zase stejně rychle odešel, jako přišel. A udělal jsem dobře, protože chvíli na to se skutečně v bytě objevil.


"Hinato?" zavolal do prostoru, aby zjistil, jestli se jeho milovaná náhodou už nevrátila. Žádné odpovědi se ale nedočkal, tak usoudil, že je tu nejspíš sám.
,Mam ještě půl hodinky…to si stihnu udělat rámen…´ rozhodl se, když jeho prázdný žaludek začal protestovat. Přešel do kuchyně, kde vyndal potřebné ingredience, dal vařit vodu a mezitím si i on sbalil věci, co bude potřebovat na misi. V rychlosti se pak najedl a vyrazil k bráně.

"Tak děcka, jsme tu všichni?" prohlížel si nás Kakashi jak jinak než s knížkou v ruce. Stál jsem na kraji se svým obvyklým výrazem, skrz který nemůžete poznat, co si myslím. Naruto po mě nervózně pokukoval a Sakura, která jako vždy nevěděla, o co jde, znuděně stála a čekala, kdy se konečně vyrazí.
"Hm, nejspíš jo…" řekla s překříženými rukama.
"Tak můžeme vyrazit." Oznámil nám sensei a vydali jsme se pryč z Konohy.


Nasadili jsme rychlé tempo.No nasadili,spíše Naruto nasadil.Letěl jako neřízená střela.Očividně odhodlaný být v Mlžné co nejdřív.Celý tým byl potichu a mě se naskytla možnost přemýšlet.Hlavou se mi v rychlém sledu míhaly obrázky Naruta,vyrytého Uchiha znaku,mého domova,bratra,ale nebyl jsem zase natolik zamyšlený,abych neslyšel letící kunai.Rychlostí blesku jsem vytasil katanu a odrazil ho od sebe.Tým si toho všimnul až o vteřinu později.Zastavili jsme se na větvi a utvořili kruh okolo sebe.Dotýkali jsme se zády a kontrolovali všechny směry.Můj lepší zrak i sluch ,vytrénovaný roky samoty v nebezpečí,mě upozornily na pohyb ještě dříve,než ho zaslechli ostatní.Švihnul jsem katanou a odrazil další spršku kunaiů.Mohlo jich být tak dvacet.Zatím žádný problém.Chtěl jsem zjistit ,kde se nepřátelé nachází,protože se zatím skrývali víc než dobře ,ale ani jsem se nemusel pokoušet.Zjevili se před námi.Bylo jich osm.Do obličeje jim nebylo vidět přes masky a celkově byli převlečení jako ninjové z japonské historie.Celí v černém,koukali jim jenom oči,u nohy měli přivázanou kapsu s kunai a shurikeny a na zádech katanu nebo dvě.Nevypadali nebezpečně,ale ze svých zkušeností jsem je nebral na lehkou váhu.Byl jsem stále ostražitý.Jejich oči se zvláštně vysmívali.Impulsivně jsem chytnul Naruta za ruku.Viděl jsem,jak stuhnul,ale nakonec mě neodstrčil.Že bych měl nakonec přece jenom šanci?V duchu jsem se proplesknul.Připadal jsem si jako debil,že na to myslím v téhle situaci.Skoro jsem to nepostřehnul,když ten,který vypadal jako hlavní, zaútočil na Naruta.Podvědomí zareagovalo dřív a moje blesková ruka vytasila katanu a já zablokoval onen útok.Bylo to opravdu reflexivní,ale nepřítele to rozhodilo.Ten moment jeho překvapení jsem využil a zaútočil.Jedním plynulým pohybem katany jsem mu rozříznul masku,která spadla z tváře - na tváři po mém seknutí zůstala ranka - a zárověň jsem ho zasáhnul do hrudi,ze které začal krvácet.Né moc,zranění bylo povrchové,ale 1 : 0 pro nás.Překvapeně odskočil dozadu.Měl tmavě zelené oči a tmavě modré vlasy.Nepříjemný škleb na rozseknuté tváři a nenávist z něj jen čišela.Naruto maličko strnul při tomhle ani né pěti vteřinovém boji.Skoro nic neviděl,jeho oči nebyly navyklé tak rychlým pohybům,on sám se nepohyboval rychle.Bojoval přímo a každý příliš rychlý pohyb pro něj byl záhadou,ale pro mě ne.Né nadarmo jsem Uchiha s sharinganem.A právě proto jsem byl rozhodnutý ho použít.Ostatní ninjové,kteří stáli okolo nás, mě teď brali jako největší hrozbu.Dokázal jsem vykrýt pohyb rychlejší než by normální ninja mohl zvládnout.Možná se právě tohle byla jejich síla - rychlost.Takhle rychle se pohybuje jen velice málo ninjů.Já sám jsem tuhle rychlost cvičil pět let.Jen moje oči byly rychlejší.Byl jsem ten pravý,který s tímhle maníkem musel bojovat.Ostatní z týmu to pochopili.Zmáčknu jsem Narutovi ruku.Bál jsem se o něj.K mému překvapení můj stisk oplatil.Zvednul jsem jeden koutek úst v úsměvu.Jsem připravený bojovat.


Vyrazil jsem,jak nejrychleji jsem uměl.

,,Sharingan,"zašeptal jsem.

Oči mi rudě zazářily a můj mozek zaplnil další menší reflex na víc.Viděl jsem každý pohyb toho ninji,každý jeho pohyb jsem vykryl.Byla to až nuda.Nikdo z té party co nás napadla neměl chakru.Sotva jsem zabil prvního, nahrnuli se ke mě další dva.Všichni byli nesmírně rychlí a bylo jich hodně.Možná jsme byli silní,ale ta přesila,která se na nás navalila byla příliš velká.Byl jsem připravený se za Naruta obětovat a použít všechnu sílu,kterou mám,abych ho ochránil,aby přežil.Švihem katany jsem oddělal dalšího nepřítele a pak jsem se bránil dalším.Namáhavě jsem dýchal a stále po očku jsem pozoroval Naruta.Pak jsem jen viděl,že na něj mimo zorné pole útočí další útočník.Přemístil jsem se a odrazil jeho útok.Sežralo mi to obrovské množství čarky.Už teď jsem jí neměl na rozdávání.Tekl ze mě pot,čakra ubývala každou minutou a každou použitou technikou a Naruto byl v ohrožení života.Musel jsem použít techniku,kterou člověk použije pouze jednou za život,protože následně na to zemře.Je to takové romanticé klišé - obětovat se pro lásku,ale jaký zamilovaný blázen by to neudělal?!Proto jsem si šetřil chakru a snažil jsem se dostat do středu dění.Když jsem se nacházel vedle svých přátel - od kterých jsem se oylem vzdálil pod náporem nepřátel,zašeptal jsem tak potichu,aby to nikdo jiný neslyšel :

,,Utečte!Zmizte odtud!Použiju něco,co nás zachrání a vy,Kakashi , zatím odneste tu zprávu,"neříkal jsem jim o mé smrti,to vědět nepotřebovali.

Sakura i Kakashi přikývl,ale Naruto se na mě podíval zvláštním,vědoucným pohledem.Pak se také ztratil.Zbyl jsem sám mezi tolika nepřáteli,ale nebál jsem se.Zbyl jsem sem ve svém srdci a miloval jsem.Chakra začala vířit okolo mého těla spolu s obrovskou bolestí,která drtila mé tělo zevnitř.Ruce jsem složil v pečetě a s každou další jsem ztrácel sílu a pak jsem vykřiknul :

,,Jisatsu no tekunikku: Kataomoi no jutsu !"

(Sebevražedná technika : Tříštící se srdce)

Koutkem oka jsem uviděl siluetu.Když se přiřítila blíž s vytřeštěnýma očima jsem spozoroval Naruta.Chytil se mého pasu,když okolí vybuchlo červenou barvou.Pak jsem se zhroutil do bezvědomí.


Obecně se uvádí že ničivá technika Tříštící se srdce uvede toho,kdo jí použil do bezvědomí ,ve kterém ten dotyčný umírá pomalu,ale bez bolesti a nevědomky.Nikdy se ještě nenašel záznam,že by někdo tuto zakázanou techniku použil a přežil ji.Dále je také psáno,že v uvedeném bezvědomí může ten ninja strávit hodiny,dny nebo i týdny a měsíce,ale nikdy se nedožije dalšího roku.Neuvádí se,že by nějaký protivník postavený tomuto jutsu přežil.Je to právem zakázané jutsu.Trest na sebe uvalí již jejím použitím každý ninja.


Sakura viděla výbuch.Jen nad jeho rozsahem valila oči.Sama neznala tak ničivou techniku a nedivila by se,kdyby byla zakázaná.Něco jí říkalo,že by se na místo měla jít podívat kvůli Sasukemu.Tak velká technika si může vyžádat i velkou cenu.Rozeběhla se tedy zpátky a na místě,kde dřív býval les objevila kráter .Uprostřed kráteru,který byl plný ohořelých kostí,ležely dvě těla.Jedno mělo vlasy černé jako uhel a druhé zlaté jako slunce.Vylekaně zalapala po dechu a seběhla k nim.Narutovo tělo bylo lehce popálené,ale Sasuke neměl žádná zranění.Přesto vyléčila Naruta a oba dva zvedla ze země.Síly měla spoustu - to víte,trénink u Tsunade.Běžela, co jí nohy stačily.Srdce jí v hrudi poplašeně tlouklo.Nesměla je ztratit!A co by teprve dělala Hinata?Ne,selhání nesmí dovolit!Proto,když doběhla po dvou hodinách blíž ke Konoze ,použila přemisťovací techniku.Objevila se rovnou v nemocnici na její bílé chodbě a nedostatkem chakry zkolabovala.Doktoři se hned ujali ošetřování a uložily všechny tři těla na jeden velký pokoj.Ani Sasuke,ani Sakura neměli zranění.Jediný,kdo byl lehce popálen,i po té,když ho Sakura aspoň z části vyléčila,byl Naruto.Ošetřili ho tedy a položili k ostatním.


Uplynulo příliš mnoho doby a dvě těla,opečovávaná jejich nejlepší přítelkyní a láskou jednoho z nich,ležela nehnutě na měkkých postelích v konožské nemocnici.Obě si vyslechly proslov jejich Hokage.Oboum říkala,co se tenkrát stalo,jakou techniku Sasuke použil i jaké to má následky.Přesto je to od péče neodradilo.Až se jednoho dne otevřely oči stejně temné,jako černá perla a stejné krásné.Víčka se zatřepotala,ústa se pohla a vyšlo pouze jedno slovo :

,,Naruto."

Mladá žena s černými vlasy zalapala po dechu a přiskočila blíž.Vznikla nová naděje,pro ní,pro jejího Naruta.

,,V bezvědomí,"šeptla.

,,Jak dlouho?"zechraptěl mladík s ebenovými vlasy.

,,Půl roku,Sasuke,"bylo mu odpovědí.

Mladá žena vzlykla.

,,Můžu ho chytit za ruku?" dotaz tak samozřejmý pro něj a překvapivý pro ni,ale přikývla.

Chytil ho za ledovou dlaň bez života.Vnímal tep,jemné záhyby kůže a její sametovou hebkost.Zavřel své temné oči a za víčky proběhl obrázek překrásné tváře kluka s blonďatými vlasy,očima jako pomněnky a nádherným,hřejivým úsměvem.Dále vzdálená vzpomínka na jejich milování a pak slova,která hledal.

,,Tak jako kvete růže,

jeho život bude kvést.

Na svých bedrech můj život bude nést

a žít ho tak,jak může," dvě zašeptané věty.

Jeden život vyprchal,však druhý bude kráčet dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama