Reklamy pouze sem ► Here ◄ ... jinak budou bez milosti smazány!!!
Povídky na přání,přihláška ► Tady

Upozornění:

Tento blog je založený na Shounen-ai a Yaoi tzn. vstah a sex dvou mužů.Takže ... Pokud vám to vadí nebo vás to pohoršuje a přesto si mé povídky přečtete prosím vás : Buďte od té dobroty a ušetřete mne hnusných komentářů.Jinak,pokud se na čtení necítíte,odejděte.

Děkuji vaše Lanita d'Angel

Vždycky to tak bylo ... 3.část

24. května 2011 v 15:12 | Lanita d'Angel


Psací maniak (Laninka) a vygumovaný člověk ( Mitsuki-chan) přináší další díl povídky : Vždycky to tak bylo.
V hlavní roli : Naruto a Sasuke
Vypráví: Sasuke
Warning: Yaoi ( Laninka se do toho pustila po hlavě xD ) tudíž 18+ .... tytyty dětičky xD
Poznámky: Opravdu varujem ... když se totiž do něčeho Laninka pustí,je to drsný a tady to brutálně rozjela xD Tak Itadakimasu xD


Vysvléknul jsem mu tričko a okamžitě jsem se vrhnul na nově odhalenou pokožku.Přejížděl jsem po ní jazykem a zanechával za sebou vlhkou cestičku až k pravé bradavce.Vsál jsem jí do úst a začal jsem jí lízat,sát a občas jsem jí jemně hryznul.Okamžitě pod mou péčí stvrdla a stal se z ní tvrdý hrášek.Opustil jsem jí tedy a přesunul se na druhou.Péčí,jenž jsem opečovával tu první,jsem zahrnul i tuhle.Když jsem s bradavkama skončil přesunul jsem se níž.Na své pouti po horní polovině Narutového těla jsem jazykem zajel i do malinkého pupíku.Vzrušením mu na břichu vyrazila démoní pečet.Pousmál jsem se a celou jí obkroužil a oblízal.Naruto pod mou péčí vzdychal a zatínal prsty do opěradla pohovky.
Když jsem se ale ocitnul u okraje jeho džínů,pohnul se a najednou on byl nademnou a já pod ním.Vzal košili za límec a trhnul.Knoflíčky se rozletěly na všechny strany a Naruto mi sundal onen kousek oblečení.Vrhnul se na mě,jako zvíře.Lízal,sál a hryzal každý kousek mé bledé pokožky.Nemohl jsem mu odolával a cítil jsem,jak tvrdnu.Vzdychal jsem skoro jako děvka,když pečoval o mé bradavky,když mě masíroval přes kožené kalhoty i když mi je stáhnul i s trenkami.Jenže já jsem byl Uchiha a on nesměl být pozadu.Povalil jsem ho zpátky pod sebe a stáhnul mu zbytek oblečení.
Teprve teď jsem si ho mohl prohlédnout v celé jeho kráse.To nebyl člověk,to byl anděl.Jeho lehce opálená pokožka se malinko leskla potem,jeho hruď se rychle zvedala,jak se snažil ventylovat to vzrušení.Jeho penis stál v pozoru a na jeho špičce kralovala malinká kapička touhy.Oblíznul jsem si rty,když pod mým pohledem zčervenal.

,,S-sasuke ... n-nekoukej se na mě ... t-tak,"vydechl namáhavě.

Tak jsem mu vyhověl a sklonil se nad jeho obličej.

,,Jsi tak krásný,"zašeptal jsem mu,než jsem ho políbil.
Chutnal jsem jeho ústa.Dravě jsem je plenil jazykem a on mi zdatně sekundoval.Naše jazyky se o sebe třely,stejně jako se o sebe při jednom rychlejším pohybu otřely i naše chlouby.Zavzdychali jsem si do úst.Ten pocit,se ho takhle intimně dotýkat.Nic překrásnějšího jsem ještě nezažil.Ruce mi bloudily po jeho těla a zastavily se až na jeho přirození.Odpojil jsem se od jeho úst a díval jsem se do jeho očí.Potom jsem pomalu pohnul rukou,kterou jsem svíral jeho penis.Vydal ze sebe hlasitý vzdech a přesunul ruce do mých vlasů.Chytil se jich a navedl mou hlavu nad jeho chloubu.Ušklíbnul jsem se,ale neodolal jsem a přiblížil se k jeho klínu ještě blíže.
Zlehka jsem jazykem přejel od kořene až po žalud, který jsem obkroužil a následně vložil do úst. Odpovědí mi bylo slastné zasténání, které mě povzbudilo v práci a tak jsem ochotně spolupracoval. Tak dlouho jsem na tuhle chvíli čekal, že když je konečně tu, hodlám si jí maximálně užít, jak jen mi to můj stav dovoluje. Zkušenosti sice nemám skoro žádný, ale snažil jsem se co jsem mohl, aby se to Narutovi líbilo. Pravidelné pohyby mojí hlavy se mu ale nejspíš zamlouvali, tak jsem se rozhodl zajít ještě o kousek dál. Když jsem cítil, že se blíží k vrcholu, zasunul jsem do něj svůj prst a rozhodl se vyhledat jeho citlivé místečko.
"S-Sasuke!" vykřikl když jsem se ho tam dotkl a chvíli dráždil, odměnou byla teplá lepkavá tekutina uvnitř mé pusy. Nevěděl jsem kam s tím, tak jsem to i přes menší počáteční odpor spolkl a následně jsem Naruta dlouze políbil. Můj malý kamarád už si také dožadoval pozornosti a já nevěděl, jestli to mám udělat, nebo ne.
"Můžu?" vydechl jsem se starostlivým pohledem a když jsem se dočkal kývnutí, pomalu jsem do něj začal zasouvat svůj penis. Viděl jsem, že to pro něj nejspíš není nejpříjemnější, měl bolestně stáhnutý obličej a cítil jsem, jak mi nehty zarejvá do zad. Chvíli jsem proto nic nedělal, aby si zvykl, i když už jsem byl pomalu na hranici svého vzrušení a nemohl jsem se dočkat.
"Uvolni se…" políbil jsem ho a on mi vydechl do úst. Když svaly v okolí jeho konečníku trochu povolily, dostal jsem se do něj až po kořen a zkusmo jsem se v něm pohnul. To teplo a těsno mě úplně ovládlo a já už nemohl čekat déle.

Pohyboval jsem se pomalu, rozvážně a kontroloval každý pohyb své lásky a teď i milence. A že sem si to všechno tolikrát představoval,přece to bylo jiný.Bylo to lepší.Byl užší,vlhčí a stahoval se okolo mne víc,než jsem předpokládal.Postupem času jsem přestal být nežný a přírážel jsem do něj jako zvíře.Neodvládal jsem své pudy,ale nezdálo by se,že by mu to vadilo.Jeho tvář byla zrudlá vzrušením,ústa otevřená v hlasitém vzdychání,oči pevně stisknuté a ruce se mi zarývali do ramen
Pak se semou zatočil svět a já se udělal do mé lásky.Zmoženě jsme oddychovali.Pomalu jsem ho z něj vytáhnul a položil jsem se vedle něj na gauč.Odkudsi vytáhnul deku - možná tam byla pořád - a přikryl nás.Při táhnul jsem si ho do náruče a zabořil nos do jeho zlatých vlasů.Cítil jsem,jak si Naruto na mé hrudi spokojeně oddechnul a za chvíli o sobě nevěděl.Jen sem tak ještě pár minut rozjímal a přemýšlel.Ve stavu, v jakém jsem byl, to nešlo snadno, ale přesto jsem přemýšlel. Jen chvilinku, protože mne přepadla únava a odporoučel jsem se za Narutem do říše snů.

Ráno jsem měl pocit,že se mi do hlavy nastěhovali datlové.Třeštěla mě, a když jsem otevřel oči a podíval se na denní světlo,musel jsem oči hned zavřít.Bylo to nesnesitelné.Když jsem se přehoupnul přes takovou tu první chvíli, zbystřil jsem, protože jsem ve svém náručí ucítil cizí osobu.Hned mi v mysli začala blikat kontrolka s nápisem: Vyspal se s Narutem.Za tohle mě bude nenávidět. Pomalu a opatrně jsem otevřel oči a podíval jsem se dolů.Hned u mé brady se choulilo cosi,co mělo zlaté vlasy a ze snu se to pochichtávalo - bláznivě,skoro až šíleně.Vyvalil jsem na to oči - tedy pokud to v tom světle šlo a jemně jsem s tím zatřásl.Zlatovlasý balíček na mé hrudi se rozmotal a s otráveným a bolestným - nemusím dlouho přemýšlet proč ... hlava - výrazem to otevřelo blankytné oči.Zjistil jsem - překvapivě - ,že onen zlatý balíček je Naruto.
Díval jsem se na něj,dokud si trochu nenavyknul na denní světlo a potom mi pohled opětoval.Teprve poté zrudnul zjištěním,že jsme oba pod stejnou dekou nazí a že se ke mě tiskne - né že by mi to vadilo.

,,M-my sme ...?"nedořekl a když jsem přikývnul rychle se posadil, načež bolestně syknul a zkroutil obličej v ošklivé grimase.

Ušklíbnul jsem se.Ach kdyby si jenom věděl,jak nádherný jsi.

,,Pro-promiň .. já ... nechtěl jsem, totiž nemělo se to stát!"vyskočil z postele a bylo by to dramatičtější,kdyby nebyl hanbatý - znova ... né že by mi to vadilo,rád se dívám na jeho tělo.

Stejně mě to ranilo.Omlouvá se mi.Takže je to jasný - nemiluje mě,to by se neomlouval.Posbíral si oblečení,které musel hledat po celém obýváku a odběhnul do koupelny.Sednul jsem si a dal si hlavu do dlaní.Po tváři se, zase po tak dlouhé době,spustily slzy.

Jsem fakt debil. Nevím, co si to pořád namlouvam, snad že by se do mě jako zázrakem zamiloval a všechno bylo ok? Ne, tohle udělal jen z opilosti, za střízliva by k tomu nikdy nedošlo…měl bych si už uvědomit, že má Hinatu, prostě na něj zapomenout, najít si někoho jinýho, ale copak to jde? Jakmile vidím ten jeho roztomilej kukuč, znova tomu propadnu. Najednou je pro mě představa, že s ním budu ještě nějakou dobu trávit doma, jako noční můra. Jak to teď asi bude vypadat? Budem kolem sebe chodit, dělat, že se nic nestalo, přitom oba dobře víme, o co jde. Bude se mi vyhýbat a já si budu připadat jak nějakej cizinec, mimozemšťan co spadnul z vesmíru.
Vstal jsem z gauče a posbíral svoje oblečení ze země, do kterého jsem se následně oblékl. Dal bych si sprchu, ale v koupelně je teď Naruto a nemyslím si, že by bylo dobrý tam chodit. Utřel jsem si slzy a odešel jsem z bytu, potřebuju si pročistit hlavu.
Jen tak pomalu, líně jsem procházel ulicemi Konohy a sledoval dění kolem sebe. Všichni jsou tak šťastní, tak proč já nemůžu? Proč všichni říkají, jak je láska krásná, když já jí jen trpím? Co dělám špatně, že taky jednou, jedinkrát nemůžu zažít ten pocit, pocit opětované lásky…? Strčil jsem si ruce do kapes a sklonil hlavu k zemi. Ani jsem si to neuvědomoval, ale pomalu jsem došel až k místu, kde jsem se před lety narodil, kde jsem strávil svoje dětství a zároveň jedny z nejhorších okamžiků mého života. Pro mě tolik známé, červenobílé znaky našeho klanu byly vyryty na stěně, kolem které jsem právě procházel. Pohledem jsem přejel místo kolem sebe a v hlavě se mi vybavilo spoustu vzpomínek. Přešel jsem až k jednomu, už léty poničeného domu a pomalu, váhavě jsem otevřel dveře. Vyvalilo se na mě spousty prachu, který se zde usadil a průvan zvenčí ho rozvířil do okolí. Vkročil jsem dovnitř a stará, dřevěná podlaha pod mýma nohama zavrzala. Až na pár pavučin, prachu a zašedlosti se tu téměř nic nezměnilo. Poznával jsem obývací pokoj, kde jsem si vždycky hrál s plastovými shurikeny. Vešel jsem do mého pokoje, na nočním stolku byla opřená o zeď fotka mých rodičů, kteří se tu ještě šťastně usmívali. Na posteli ležel můj nejoblíbenější plyšák, kterého jsem dostal od Itachiho. Přešel jsem k ní, a když jsem se posadil, vzal jsem ho do rukou a otřel z něj alespoň trochu prachu. Na chvíli jsem se vrátil o několik let zpátky a začal jsem vzpomínat, tohle místo tomu dodávalo nostalgickou atmosféru a mě se z toho sevřelo hrdlo. Rád bych to vrátil zpět. To jsem byl ještě spokojený kluk bez starostí, co má velkou rodinu. Odložil jsem plyšáka zpět a roztáhl jsem závěsy, místnost zalilo sluneční světlo zvenku. Otevřel jsem okno, abych vyvětral ten zatuchlý, těžký vzduch a vyprášil jsem z okna peřinu a polštář. Ustlal jsem si postel, stejně, jako mě to učila má matka a s pomocí prachovky a nějakého čistícího prostředku, který jsem našel, jsem očistil celý pokoj. Spokojeně se svojí prací jsem se nadechl čistého vzduchu a začal jsem otevírat skříně a šuplíky, ve kterých jsem nacházel nejrůznější věci, které jsem ani netušil, že ještě existují.
Bylo tam všechno.Od starého oblečení - malého - po různé papíry ze školy.Smutně jsem si pročítal papíry,rozkládal a zase skládal oblečení.Nevydržel jsem u toho dlouho - znovu jsem brečet nechtěl - a tak jsem si prostě jen zalezl do mé staré postele - teď celkem čisté - a usnul.

Nespal jsem, tuším, dlouho.Odpoledne jsem byl fit a vyrazil jsem z domu pryč.Potřeboval jsem nové oblečení a především nějaké mycí prostředky.Jenže jsem prostě neměl peníze.Napadlo mě zajít třeba za Hokage. Jak jsem se rozhodl,tak jsem udělal.Když jsem vešel do kanceláře nasupeně zvedla obličej od lejster, upila saké, mlaskla a zeptala se mě co potřebuju.S touhle náladou z ní dostat peníze - no to potěš koště.
,,Tsunade-sama .. já nemám peníze a potřeboval bych si koupit oblečení," ty čistící prostředky jsem radši vynechal.

Asi by se ptala proč a to bych jí musel říct,že sem ve starém Uchiha sídle a to by se ptala proč? ... a To bych musel říct o tom úletu - ale nádherným úletu - s Narutem.

,,Jo. Tady máš,"otevřela šuplík a vytáhla naditý balíček s penězi.
,,Děkuji Tsunade-sama,"odpověděl jsem a rychle odešel.
Ještě aby si to s těma penězma rozmyslela. To tak.Koupil jsem co jsem potřeboval a uklidil svůj nový domov.Když jsem skončil s prací byl již večer a já se spokojený sám se sebou svalil na čistý gauč.Krásně voněl.Umyl jsem se po té úmorné práci v koupelně.Ještě mi netekla teplá voda - mohl jsem být rád,že tekla vůbec nějaká.Pak jsem sebou prásknul do nově povlečených peřin a usnul jako nemluvně.
Ráno mě probudilo zpívání nějakejch potvor na stromě vedle mého okna.Měl jsem chuť zabíjet.Tak to bylo vždycky,když mě někdo probudil příliš brzy.Nasupeně jsem vstal a využil studené vody v koupelně k umytí obličeje.Tím jsem se dokonale probral,obléknul jsem se a vydal se na nákup jídla.Žaludek se hlásil docela hlasitě.Podle slunce na obloze jsem určil přesný čas.Bylo to pro mě lehké po tolika letech o samotě na útěku nebo na lovu.Bylo devět hodin ráno.Zašel jsem si do obchodu a koupil jsem si nějaké maso,zeleninu a přilohu.Když jsem se vracel zpátky, zastavila mě Sakura.Překvapeně - a nepředstírám - i trochu zhnuseně jsem se díval na růžové monstrum.
,,Co se děje Sakuro?"zeptal jsem se a nasadil nečitelnou masku.

,,Hokage-sama pro nás má misi.Pojď,"oznámila a vydala se k Tsunade do kanceláře.

Nic neříkajíc jsem jí následoval.Vešli jsem do budovy a následně do kanceláře.Docela mě překvapilo,že tam stál i Naruto.Tak nějak zvláštně si mě zmeřil a pak rychle odvrátil obličej.Stál jsem tam jako přimraženej naproti Hokage a nevěděl,jak si vyložit jeho pohledy,které jsem na sobě pořád cítil.Propaloval mě jimi a kdykoliv jsem se po něm podíval,obrátil svůj zrak někam jinam.

,,Takže k věci,"spustila Tsunade po chvíli skenování našich výrazů a postojů.

Opřela se lokty o desku stolu a spustila.
,,Ještě dneska odejdete na misi.Donesete tenhle svitek do Mlžné vesnice.Je vám to jasný?Nesmíte ho ztratit.Chraňte ho vlastním životem!"přikázala a pak pokynula k odchodu.

Vyšli jsme na chodbu.

,,Sejdeme se za půl hodiny u hlavní brány,kluci,"oznámila Sakura a zmizela.

Připadal jsem si divně,když jsem tam tak stál naproti Narutovi.Dívali jsme se na sebe a nevěděli co říct.Vzduch v místnosti zhoustnul,když se naše pohledy protnuly a cítil jsem to jiskření mezi námi.Ty elektrické náboje a tu touhu dotknout se, která z nás sálala.Mé ruce cukaly a chtěly obejmout,ale já je zastavil.

,,Tak u brány Naruto,"vyžbleptnul jsem ze sebe a použil teleportační jutsu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anonym anonym | 27. května 2011 v 22:56 | Reagovat

??? tý jo :D :-D super čuper :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama