Reklamy pouze sem ► Here ◄ ... jinak budou bez milosti smazány!!!
Povídky na přání,přihláška ► Tady

Upozornění:

Tento blog je založený na Shounen-ai a Yaoi tzn. vstah a sex dvou mužů.Takže ... Pokud vám to vadí nebo vás to pohoršuje a přesto si mé povídky přečtete prosím vás : Buďte od té dobroty a ušetřete mne hnusných komentářů.Jinak,pokud se na čtení necítíte,odejděte.

Děkuji vaše Lanita d'Angel

Trestancem v aréně smrti ... 2.část

23. května 2011 v 18:00 | Lanita d'Angel
Takže další díleček je tady.Mákla jem si na něm a doufám,že se bude líbit.Teď to bude takový hodně začátek.Ještě nejdou do arény.No prostě si ještě tak asi dva dílky počkáte.Kdo ví?Možná už jenom jeden.Ale moje milá jashiňáka...Yaoi!!!!Já si to prostě nikdy neodpustím co??

,,Ne,ne.Ty si to fakt neodpustíš."
,,Kušuj moje druhá osobnost."
,,Nikam nejdu!Zapoměla jsi mě představit."
Tak moje milá jashiňátka tohle je moje milá druhá polovička mého já: Andílek-sama.
,,Tak anděl jo??Seš si tím tak jistá?"
Pardon no...Ďábel
,,Tak je to lepší"
A už se jí nezbavíme...Takže tady bude Yaoi asi jenom 15+...no co...nějak mi to nešlo no...
,,Ne,ne nezbavíte.Muahahahaha"
Čtěte xD:


,,T-teď jsme byli vy-vybráni j-jako trestanci do a-arény smr-smrti,"řekl roztřepaným,temným hlasem a já začal toužit,abych nikdy nebyl poznal tu arénu smrti.
,,A jak se tam dostaneme?"ptám se.
,,Až vyberou zbývajících 22 trestanců,pak si pro nás příjdou a my se dostaneme pryč.Pod přísným dozorem,ale pryč.Nikdo se už nikdy nevrátí do věznice.23 trestanců bude mrtvých a jeden z nich bude volný.Obyčejně jsou to největší masový vrazi,který to umí se zbraněmi a nemilosdně zabíjí.Hry trají od 3 asi tak do 20-ti dní.Dýl nikdy netrvali.Ovšem může se to kdykoliv změnit.Vy jste se na ně nedívali?Vždyť je to poviný?"vysvětloval Naruto a při promluvě mě pustil ze svého objetí a stoupl si pod okýnko.
,,Neměli jsme televizi a nebydleli jsme ve vesnici.Rodiče mě nikdy nechtěli brát na chromáždění do té nejblížš vsnice,protože to prý nebylo pro děi.Tak jsem nikam nechodil a až do teď jsem o hrách neměl ani potuchy,"odpověděl jsem na jeho otázku.
,,Zajímavý.U mě doma mě s velikánskou radostí vodili na náměstí.Říkali,že by na mě byli pyšní,kdyby jsem vyhrál.Jenomže já jsem tam nechtěl,"řekl Naruto a posadil si se vedl mě na svou postel.
,,Bojím se víš.Je jasné,že umřu.Ty máš šanci,ty si silný.Vyprávělo se o tobě,jak si uniknul jaguárovi,jak dokonale lezeš po stromech a tak víš,"začal povídat Naruto a já na něj jenom čuměl.
,,Jak to všechno víš?Měl jsem za to,že jsem v pralese byl sám,"zeptal jsem se.
,,Byl,ale oni ti vzali vzpomínky a podívali se na ně.To samé udělali i s mojím mozkem,"odpověděl mi a sklonil hlavu.
,,Takže oni si v myšlenkách přečetli o mém celém životě??A viděli i to s mím klanem?"zeptal jsem se v naději,že mi konečně uvěří,že jsem nezabil celý klan.
,,Ne.Přečetli si jenom jak dlouho jsi v lese a co se ti stalo.Nezasahujou do daleké minulosti.To by ti poškodilo mozek,"odpověděl Naruto a moje poslední naděje uhasli.
,,Nikdy jsem si nemyslel,že se dostanu do arény tak brzy po tom co jsem se sem dostal.Je to jenom 2 roky,"přemýšlel Naruto nahlas a já se konečně odhodlal se ho zeptat proč je tady.
,,Proč jsi tady?"zeptal jsem se ho.
Otočil hlavu mím směrem a uchechtnul se.
,,Kradl jsem chleba pro mojí rodinu.Nemáme moc peněz a měsíční příděl obilí nám nestačí.Mám 4 bratry a 1 sestru a k tomu rodiče.Musel jsem je uživit,ale jednou mě chytili.Nemohl jsem se ubránit nebo utéct jako jindy a tak mě sebrali a šoupli sem,"řekl Naruto a zase hlavu otočil jinam.
,,Budeš asi dost rychlej a chytrej,aby si mohl krást.Na to potřebuješ hlavně mozek(což je totálně mimo Narutovu mísu xD),"řekl jsem a ukazováčkem a palcem jsem ho donutil pohlédnout mi do obličeje.
,,Možná,ale to pro tebe nic neznamená.Až se dostaneme do arény budeme nepřátelé na život a na smrt.Tvoje výhra znamená mou smrt a opačně.Chytrost mi tady nepomůže.Síla by se hodila,ale tu nemám.Tu máš ty.Máš svaly a přitom jsi hbitý a rychlí,lehký a já nevím ještě co.Budou se tě bát Sasuke.Ne já,ty...to ty budeš hrozba pro všechny trestance,"řekl Naruto a mě naskákala husina.
Nemůže to vědět tak jistě.Nemůže přece vědět,že se mě budou bát.Jsem jen malej 16-ti letej kluk,který si možná prožil muka,ale nic víc není.Já proti zabijákům bez srdce nemám šanci.Stejně mi pořád nejde na rozum,proč toho posledního pustí.Když vyhraje několika násobný vrah,jak ho můžou pustit?Nechápal jsem to.
,,Nechápeš to viď?"zeptal se mě Naruto jako by mi četl myšlenky.
,,Nechápu,"odpověděl jsem popravdě.
Naruto se znovu postavil a začal hodit od postele k posteli a zase zpátky.
,,Nikdy jsem to nepochopil.Jenomže princ a král mají rádi zabíjení.Ne neviných lidí,ale podle nich trestanci nejsou lidi.Nechápu jejich logiku,jak to že normálního vraha,kterého kvůli zabíjení chytili po nějaké aréně pustí,ale je pravda,že on se napraví.Zatím ještě žádný trestanec,který vyhrál nikdy neprovedl nic dalšího.Možná to bylo tím,že tady hnil už moc dlouho a možná právě proto,že si zažil hrůzu arény smrti.Nikdo to nechápe jen ti,kteří už odešli a sám král s princem,"odpověděl Naruto na svém pochodu po pokoji.
Na to už jsem mu nestihnul odpovědět.Dveře naší cely se totiž s vrzáním oteřeli.Ruce nám spoutali za zády a oči nám zavázali pruhem černé látky.Nechtěli,aby jsme si pamatovali cestu-což mohl být celkem chytré.Šel jsem mezi dvěmi strážci,kteří měli na zádech katany.Byli to obrovští hromotluci a musím si to přiznat - naháněli strach.Teď když jsem věděl aspoň trošku co to je aréna smti - už jen ten název a přeběhne mi mráz po zádech - svíralo se mi hrdlo.Nakonec po dlouhé cestě temnotou - rozdíly světla byly to jediné co m rozezal přez pruh látky - jsme vstoupili někam,kde bylo světlo.Slyšel jsem hukot lidí a občasné cinkuní něčeho,co jse ještě nikdy neslyšel.Pak mě hodil do nějaké menší místnosti.Poznal jsem to díky tomu,že jsem se tlačil na Naruta a strážní na nás.Musela to tady být fakt malý.Pak se ozval znova ten cinkavý zvuk a ta místnost sebou trhla a vydala se směrem nahoru.Teprve teď mi došlo,že je to výtah.Nikdy jsem jím nejel,ale slyšel jsem o něm.Jeli jsme dlouho.Pravděpodobně do nějakého z těch přespíliš vysokých mrakodrapů,které se tyčili ve velkých městech a jak jsem teď zjistil,jeden byl i ve městě trestanců.Výtah se s cinknuím zastavil a nás vyhodili na tichou chodbu.Tady nám sundali látku z očí.Rozhlédl jsem se a zalapal jsem po dechu.Jemně broskové stěny,bílí nábytek a všechno tak přepychové.Všude byli čudlíky.Naši strážní nám popsali pár základních věcí,pak nám rozvázali ruce.
,,Zapoměň te na útěk.Střecha je obalená neviditelnou sítí a výtah je zamčený.Příjdou za vámi lidi,kteří vás upraví.Za hodinu bude představení pokojů,které letos vybrali,"řekl ten velký hromotluk co mě vedl a i s jeho druhem zalezli do výtahu,který se zavřel a oni odjeli.
Podíval jsem se po pokoji,ve kterém jsme se nacházeli.Jak jsem řekl,jeho stěny byli jemně broskvohé barvy.Vlevo odemě byli překrásná bílá kuchyň s barem.Na pravo se nacházel celkem prostorný obývák.Bílé,kožené sedačky a křesla.Uprostřed stál malý,skleněný,konferenční stolek a naproti němu usprostřed stěny byla zabudovaná velká plazmová televize.Nikdy jsem televizi neviděl a tak jsem jí zůstal úplně unešen.
,,Je to tady krásný,"vydechnul Naruto a procházel si kuchyň i obývák a zastavil se u tří bílích dveří.
Přiběhl sem k němu a než stačil cokoliv udělat oteřel jsem jedny z nich a odhalil za nima překrásný pokoj.Byl stejně laděný jako zbytek bytu a byl OBROVSKÝ!!!Manželská postel uprostřed a velikávestavěná skříň přez celou pravou stěnu.Šibalsky jsem se pousmál a vstoupil dovnitř.
,,Tenhle je můj,"řekl jsem Narutovi a viděj jsem,jak zrudnul vsteky.
,,Když já tenhe pokoj taky chci!"dupl si nožkou do podlahy.
,,Smůůůla,"odpověděl jsem a vypláznul na něj jazyk.
Vzdal to a otevřel vedlejší dveře.Pokoj byl stejný až na jeho velikost.Vzadu v obou pokojích byli další dveře a když jsme je oba ze dvou pokojů otevřeli,střetli jsme se v překrásné,prostorné koupelně.Oranžové kachličky jí pokrývali celou.Byl tam sprchový kout,ale i vana.Všechno jak jinak než na ty spropadený čudlíky.Na věšáku byly čisté ručníky.Já si vzal žlutý a Naruto oranžový.
,,Jdu se umejt.Kšic Sasuke,"vyhodil mě Naruto z koupelny a zavřel mi dveře před nosem.
,,Tss,"vypustil jsem nakvašeně z úst vzduch.
Vyšel jsem z pokoje a otevřel ty poslední třetí dveře.Spodn čelist mi bouchla o podlahu a když jsem jí se načnou námahou sesbýral vstoupil jsem dovnitř.Musím říct,že tolik jídla jsem vživotě neviděl.Bylo tam všechno od salátu po biftek.S vyvalenýma překvapenýa očima jsem se koukal okolo,když jsem z koupelny uslyšel ránu.Na překvapení jsem okamžitě zapoměl a řítil jsem se přes pokoj do koupelny. Otevřel jsem dveře od koupelny a uviděl Naruta ležet na zemi.Musím přiznat.Tělo měl fakt k sežrání.Měl lehoučce opálenou pokožku a překvapivě nebyl vychrtlí.Očí mi mimoděk sklouzli dolů,ale hned jsem se ovládnul a upřel jsem je na jeho tvář staženou bolestnou grimasou.V kalhotech mi při pomyšlení na jeho nahotu vznikla boule a tak jsem po něm hodil ručník pověšený na věšáku.Zakril se jím.
,,Co si dělal?"zeptal jsem se a podal mu nataženou ruku.
,,No takže asi takhle.Sprchuju se a ruku si opřu o stěnu.Máčk a zmáčknu tlačítko na horkost vody a posunu ho až na maksimum.Opaří mě horká voda a tak otevřu dveře a vyskočím na ten posranej (promiňte to vyjadřování,ale tam se to prostě hodí mno) kobereček,který semnou podjede a jak jsem skončil to víš,"popsal si Naruto celou situaci velice barvitě.
Chytil se mojí ruky a vytáhnul se na nohy.
,,Baka,"neodpustím si a začnu se smát.
,,Nesměj se mi,"Nafouknul uraženě tváře Naruto.
,,Promiň no,"utrousím ještě s úsměvem na tváři.
Ne teď už se fakticky neovládnu.
,,Vypadáš s těma nafouknutýma tvářikama strašně sexy,"řeknu a nakloním se k němu blíž.
Vyvalí na mě překvapeně oči,ale pka se usměje.
,,Díky,"řekne provokativně.
Přiblížím se k němu a jemně ho líbnu na ústa.Jejky ten na mě jde rychle.Sotva jsem se stačil nadýchnout už mi o úrob mích úst rve svůj hyperaktivní jazýček.No co.Nemám co stratit a tak spolupracuju.Pomalu ustupujeme otevřenýma dveřma do mého okoje,kde ho povalím pod sebe na postel a trhnu z něj ten ručník.Jeho tváře nabrali trochu růžovější odstín.Políbil jsem ho na rty a pak se přesunul na jeho krk.Pusinkoval jsem kačdej milimert jeho kůže a přes klíční kost jsem mu jemně jezdil jazykem.Pak jsem se začal posouvatníž a za sebou jsem nechával vlhkou cestičku.Potichoučku mi odpovídal jemnými vzdechy a povzbuzoval mě k postupu.Pak jsem narazil na jeho bradavku.Pravou jsem vsál do úst a rukou pečoval o tu druhou.Zavzdycl hlsitěji já už přes své tričko ucítil jeho vzrušením ztvrdlí úd.Neváhal jsem už ani vteřinku a přesunul svůj zájem od bradavek na něj.Dýchl jsem na něj Naruto se slastní prohnul do oblouku.Usmál jsem se a pohltil jehochloubu do úst.Zasténal a dal mi ruce do vlasů snažíc se udávac si svoje tempo.Tse ani náhodou.Ignoroval jsem jeho ruce a nasadil hrozivě pomalé tempo,když jsem uslyšel poplašený dívčí křik.Vzrušení bylo v čudu a já zvedl hlavu od Naruta.
,,Promiňte,promiňte,"řekla dívka zakrívajíc si oči dlaněmi a vyběhla z mého pokoje za roh.
Pravda nezavřel jsem dveře,když jsem letěl za Narutem.Naruto rychle vstal a obléknul se.Vyšli jsme spolu z pokoje oba celí červení a nesvý.Co teprve ta dívka.Měla tmavě modré vlasy a jemně levandulové oči a byla červená jako čilipaprička.
,,Já s-se fak-t omlo-omlouvám,"dostala ze sebe ztěžka.
Tak na to jsem ani já,ani Naruto odpověď neměli.Mám snad odpovědět - To nic? Ne to by fakticky bylo divný a tak jsme oba jenom přikývli.
,,J-já jsem Hinata a mám zaúkol vás upravit na představování,"řekla a rukou ukázala na stoly s různýma serepetičkama,které tady ještě před chvilkou nebyli.
,,Prosím sedněte si na ty židle,"poprosila a my jse oba poslechli.
,,Víte chtěla jsem vás obléct do něčeho v čem by jste vynikli.Všichni víme,že na přežití tam záleží a pokud nebudete mít dostatek sponzorů,kteří vám budou posílat peníze a dary o arény může to občas znamenat i vaši smrt.Až vás tady upravím přesunete se do nejnižšího patra a tam se postavíte na pódium.Jako pokoj si vás potom vybere jeden váš zástupce a ten vám potom bude domlouvat smlouvy se sponzory a až začnou hry bude vám posílat dary,"říkala informace Hinata a mezitím se vrhnula na moje přerostlé vlasy.
,,Samozřejmě víte,že musíte upoutat vším možným a tak pokud máte něco co umíte,jako například vrhání nožů nebo já nevím co ještě nikdy to na tréninzích neukazujte.Předvedete to až při soukromém představení.am vám dají body za to jak jste se předvedli.1 je nejmíň a 10 je nejvíc.Většinou to nerozhoduje o vítězi.Stává se,že i ten co měl 10 zepřel první den.Jenom se snažte je upoutat.Zbytek informací vám řekne až váš zástupce.Já budu vaše stilistka až dokonce.Táák hotovo ...echm,"je vidět,že je upovídaná (teda lidí já tady měním haraktery na počkání).
,,Uchiha Sasuke,"představil jsem se.
,,Já jsem Uzumaki Naruto,"řekl Naruto po mém vzoru.
Hinata jenom přikývnula a začala se starat o jeho zlaté vlasy.Čekal jsem až než skončila.Potom nám pokynula ať jdeme za ní a zavedla nás do výtahu.Jeli jsme asi o čtyři patra níž a když jsme tam zastavili a otevřely se dveře myslel jseže my oči vypadnou z důlků.Všude kam se člověk podíval byli věšáky s oblečením.Hinata ale sebevědomě mířila pořád dopředu až jsme se zastavili před velikými dřevěnými dveřmi.Podle jmenovky to byla její kancelář či co.Zavedla nás dovnitř a zavřela za námi dveře.Předemou na dvou stojanech bylo překrásné oblečení.Vypadalo to na malinkaté diamantíky,které zářili všemi barvami duhy,ale jenom jemňounce a pouze,když se člověk pohnul.Byla to bílá hedvábně vyšívaná košile posázená diamanty a upnuté džínové kalhoty stejné barvy.Dole končili nakrčením a vedli přez ně spirály těch krásných kamenů okolo stehen.Navrh k tomu byli bílé rukavice,které se leskli už jen sami o sobě a dlouhý stříbrný plášť na záda.Chvíli jsme s Narutem na to drahé oblečení koukali jako puci,ale z toho nás vytrhnul Hinatin hlas.
,,Oblečte si to a já vás pouze upravím,"řekla ,a jak řekla tak jsme udělali.
,,Vypadáte úžasně,"ohodnotila nás,když jsme se oblékli a prohlédla si nás za všech stran.
,,Pojď te,"vyzvala nás a prosšli jsme dalšími dveřmi rovnou do výtahu pro personál.
Sjeli jsme až úplně pod zem.Myslel jsem si,že to končí v 0,ale to pokračovalo až o -2.Vystoupili jsme a rozhlédli jsme se po prostorné mísnosti.Sálo tam zbylích 22 trestanců.Někteří to byli teda pořádní hromotluci a já jsem pochyboval,že bych je kdy přepral,kdyby k tomu došlo.
,,Zatím se rozloučím.Přeji vám hodně štěstí a dobrého pomocníka,"usmála se Hinata mile a odjela výtahem pryč.
Chytnul jsem Naruta za ruku a vešel do centra dění.
,,Tak nám přijeli další.Dobře podívejte až zazní hymna vystoupíte na pódium a postavíte se na značky s číslem vašeho pokoje.Snažte se zaujmout,"řekl nám nějakej chlápek a odešel pryč.
A tak jsme čekali.Po 10-ti minutách se ozvala hymna a my jako poslední jsme nastoupili na pódium.Nasucho jsem polknul a stisknul jsem Narutovi ruku.Ten můj stisk opětoval a oba jsme se postavili na svoje místa.Předstoupil před nás nějaký chlápek.Měl bílé lasy hrozně dlouhé a úchylný masochystický úsměv (kdo jinej než Jiraya i když teď je z něj masochysta no).
,,Sešli jsme se tady zase za rok,abychom si představili suotěžící,"prej soutěžící.
Moderátor představil postupně všechny pokoje i ten náš a potom začalo vyvolávání.První pokoj dostal zástupce hned a za dost vysokou cenu.A kdy to tak šlo dám až po nás mačkal jsem Narutovi ruku,div že mu neupadla.
,,Poslední pokoj a v něm Uzumaki Naruto a Uchiha Sasuke.Vyvolávací cela 12 zlatých,"řekl moderátor a vyvolávání našeho pokoje začalo.
Vyhrál nás nějaký šedovlasý chlap s páskou přes levé oko.Přátelsky se na nát zubil a ázoval si to na pódium.
,,Dnešnímu vyvolávání je konec.Nechť příjde veřejnost,"řekl moderátor a vypařil se.
Zástupci ho ihned následovali,teda kromě těch,kteří nás vyhráli.Mimochodem,naše cena byla 1000 zlatejch,sakra co bych za ty prachy dal.Společnost lidí,kteří se koupou v penězích se sešla.Stáli jsme tam tak asi 30 minut a naši zástupci nás zatím představovali.Říkali o nás to co si přečetli ve spisech.
,,Ahoj bando já jsem Hatake Kakashi.Budu váš zástupce,"představil se ten páprda.
,,Já jsem-,"nedokončil Naruto.
,,Já vím kdo jste.Nebojte se už jsem na hrách několikrát byl a jeden můj svěřenec vyhrál.Vím jak na to,"uklidňoval nás Kakashi.
Pak předstoupil.Řekl o nás spoustu věcí a podařilo se mu diváky i rozesmát.Předvedli jsme se obecenstvu a v reflektorech naše oblečení házelo překrásná různobarevná prasátka.Pak nás zase zavedli do pokojů a my se uložili ke spánku.Bál jsem se zítřka čím dál tím víc.Kdo by řekl,že jsem ještě před 14-ti dny byl doma i s celou rodinu?Asi nikdo.Povzdychnul jsem si a zavřel jsem oči.Musím si odpočinout.
Takže jsem se nakonec ještě dneska dostavila a zavařila klávesnici xDTak snad se líbilo a pls písněte koment <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama