Reklamy pouze sem ► Here ◄ ... jinak budou bez milosti smazány!!!
Povídky na přání,přihláška ► Tady

Upozornění:

Tento blog je založený na Shounen-ai a Yaoi tzn. vstah a sex dvou mužů.Takže ... Pokud vám to vadí nebo vás to pohoršuje a přesto si mé povídky přečtete prosím vás : Buďte od té dobroty a ušetřete mne hnusných komentářů.Jinak,pokud se na čtení necítíte,odejděte.

Děkuji vaše Lanita d'Angel

Pod hladinou ... 3.část - konec

22. května 2011 v 20:01
Další díleček je tady...Musela jsem se do něj upřímně úplně nutit,protože s touhle povídkou to jde z kopce!!!!Já už prostě nevím jak dál...Tohle bude poslední díl tehlé povídky.Původně jich mělo být víc,ale teď sem se rozhodla soustředit na nějaké ty jednorázovky a na trestance.Takže mi to promiňte.Konec je divný a rychlý a jak jinak končí to špatně...Jenomže co by ste odemě chtěli??Osobní život šel do kytiček dnešním dopolednem,takže nic.Je tam Shounen-ai.Myslím si,že jste si Yaoi užili v minulém díle x).Příjemné čtení a prosím moje jashiňátka neukamenujte mě.
(podlí ďáblík ve mě stále spinká a že jsem zatraceně ráda!!)

Sasuke stál na chodbě jako opařený.V hlavě mu to šrotovalo až se z ní kouřilo.Naruto se stal pro Itachiho hračkou.
,,Ne to není pravda!"pomyslel si Sasuke a rozeběhnul se do pokoje.
Vrazil do dveří a jeho pohled padnul na zmuchlanou postel,kde se uprostřed otřásal vzliky malý uzlíček ze zlatýma vlasama.Byl nahý a ležel zády k němu.Sasukeho píchlo u srdce.Pomalu s vyvalenýma očima přistoupil k posteli a posadil se.Naruto sebou trhnul.
,,Musím být silný!"poručil si v duchu a otočil se na osobu,která seděla za ním.
,,Naruto..."vypadlo ze Sasukeho smutně a zmateně.
,,Sa-suke,"dostal ze sebe za velkého snažení Naruto.
,,Ten parchant!"zařval na plný pecky Sasuke.
Naruto sebou znova trhnul a vystrašeně se díval na Sasukeho.
,,Promiň,"omluvil se a poposednul si blíž k blonďáčkovi.
Ten na něj valil nedůvěřivá modrá očka,ale zůstal ležel na jednom místě.Sasuke se přibližoval opatrně a pomalu,aby Naruta nevystrašil.Bál se o něj.O to zářivé slunce.Když byl od Naruta pár centimetrů dotknul se jeho vlasů.Jemně jak jenom uměl,ale Naruto stejně odskočil.Zrychleně dýchal a oči plné strachu.
,,Promiň,"omluvil se Sasuke znova.
,,T-to j-já promi-miň,"vyžbleptnul Naruto.
,,Ty za nic nemůžeš!!Naruto Nenávidím svého bratra.Vždycky si vezme co chce a nehledí na ostatní.Pokus se zapomenout.Vím,že to není lehký,ale pokus se o to prosím!"žádal ho Sasuke zoufale.
,,P-pokusím se,"zašeptal Naruto.
,,Běž se umýt a obleč se,"požádal ho Sasuke jemně.
Naruto poslechnul a když vyšel z koupelny vypadal zase jako ten starý Naruto.Vypadal pořád stejně,ale Sasuke věděl,že tam pod touslupkou štěstí se skrýváobrovská bolest.Pomohl mu dolů a nechal ho s jeho sestrou.Snažil se uklidnit,ale vřelo to v něm jako v tlakovém kotli.Pomalu a rozvážně - což se tedy snažil být - si to šinul na místo,kde tušil svého nechutného bratra.Po chvíli ho uviděl.Seděl na velikém kameni a se samolibým úsměvem pozoroval okolní rybky,které si nezbedně hráli okolo.
,,Itachi!"zavrčel Sasuke a jeho tělo se začalo měnit.
Černé vlasy,jako by zarůstali zpátky,černé oči se protahovali a černá barva je úplně pohltila,pak je vystřídala krvavě rudá.Oblečení se roztrhalo a Sasukeho tělo se změnilo na černé tělo překrásného pantera.Naštvaně a nenávistně vrčel na svého staršího bratra.Nenávist se rozlévala celým jeho bytím.Chtěl to aspoň trochu pozastavit,ale jeho tělo neposlouchalo.Stal se z něj překrásný,divoký,silný a velký panter,který si vyhléhnul svou oběť.Itachi stál s kamenným výrazem proti svému rozzuřenému bratrovi.Jeho tělo se také začalo měnit.Oči stejně jako Sasukemu zrudli,ale jeho tělo zhnědlo.Udělali se na něm černé pruchy a stal se z něj mohutný tygr.
Na zahradách paláce světla proti sobě stáli dva bratři.Dva bratři ve své pravé zvířecí podobě.Vrčeli na sebe a obcházeli kruh stále dokola.Nikdo tomu nemohl zabránit a strhnul se nelítostný souboj.Jako první vyzaril Sasuke.Dlouhým,elegantním skokem překonal vzdálenost mezi ním a Itachim a dlouhými drápy zaútočil na bratrův bok.Jak čekal,rána se strefilatam,kam chtěl.Itachi zaskučel a oplatil mu to hlubokým škrábancem na levé zadní noze.Teď zařval Sasuke.Zakousnul se svému bratrovi do zad.Tan nečekal a znova do něj zaryl drápy.Vřevalil Sasukeho na záda a rozdrápnulmu břicho.Pak se nad něj přehoupnul Sasuke a zopakoval to samé.Boj trval už hodnou chvíli,když ho uslyšel Naruto.Vyběhnul na zahradu a,když uviděl dvě kočkovité šlmy,které se rvou o život vystrašeně vykvíknul.Sasuke,který zrovna útočil na Itachiho se zarazil v polovině pohybu a obrátil se na blonďatého mladíka.Jenomže tohle neměl dělat.Itachi jeho chvilkové nepozornosti využil a zakousnul se mu do ladně prohnutého,teď odhaleného a nechráněného krku.Sasuke zařval,ale to už ležel na zemi pod Itachi.Itachi ještě zesílil svůj stisk.Sasuke se přeměnil zpátky.Itachi ustoupil a zmizel.Z velikánských ran na krku od Itachiho zubů vytékala karmínová,životodárná tekutina a barvila vodu v okolí.Naruto s vyděšeným pohledem pokleknul k umírajícímu Sasuke.Ten zachroptěl.
,,Zamiloval jse-m se do t-tebe Na-ruto,"řekl hlasem tišejším než šumění větru.
Naruto na něj nevěřícně koukal.Z poloviny proto,že nemohl uvěřit zraněním na Sasukeho krku a z části,kvůli Sasukeho vyznání.Zmohl se jen na přikývnutí.Sasuke se slabě usmál.
,,Po-políbí-š m-ě pros-ím?"zeptal se slabě.
Naruto zase jen přikývnul a jemně políbil Sasukeho rty.Jemná chuť krve se mísila se zanikající chutí Sasukeho rtů.
,,Mám tě rád Sasuke,"zašeptal Naruto.
,,Sbo-hem,"vyhekl Sasuke a jeho tělo ochablo.
Odebral se tam,kam za ním Naruto nemůže.Nachápal to.Ještě před chvíli s ním Sasuke mluvil v jeho pokoji a teď mu nehybně ležel v náručí,na rtech lehký úsměv.Vzhlédnul od jeho obličeje a obrátil svůj pohled na právě přibíhající skupinu lidí v čele s jeho sestrou a matkou.Žal v jeho krásných očích se nedá přehlédnout.
,,Naruto!!"vykřikne Akira.
,,Aki-chan,,"vydechne potichoučku Naruto.
Jeho sestra přiběhla k němu a pevně ho objala.Hladila ho po zádech a utěšovala jeho tělo,které se začalo třást pod náporem vzliků.
,,To bude dobrý,"šeptala mu do ucha.
Naruto jenom přikývnul.Na nic jeného se nezmohl.
Sasukeho si odvezla rodina domů.Itachi byl zbaven postavení,vyhozen z paláce a nakonec kvůli zabití neviného občana na ulici,půl roku po jeho vyhoštění oběšen.
U mramorového náhrobního kamene s vytesaným jnénem Uchiha Sasuke stál blonďák.V ruce držel kytici tamních kvítí a jemně se usmíval.Cítil jemné mavernčení po celém těle,jen když uviděl vytesané to jméno.Stačilo,aby ho jen slyšel.Položil onu kytici na chladný kámen.
,,Nikdy nezapomenu na tvou lásku,"zašeptal a pak se zvedl.
Pak se naposledy obrátil prohlédnul si jeho jméno a zmizel.
Já vím hrůza...Nééé kameny néééé Tak se mějte *zdrhá*
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama