Reklamy pouze sem ► Here ◄ ... jinak budou bez milosti smazány!!!
Povídky na přání,přihláška ► Tady

Upozornění:

Tento blog je založený na Shounen-ai a Yaoi tzn. vstah a sex dvou mužů.Takže ... Pokud vám to vadí nebo vás to pohoršuje a přesto si mé povídky přečtete prosím vás : Buďte od té dobroty a ušetřete mne hnusných komentářů.Jinak,pokud se na čtení necítíte,odejděte.

Děkuji vaše Lanita d'Angel

Piráti ... 2.část

26. května 2011 v 21:14 | Lanita d'Angel
Takže nová kapitola ... snažím se přidávat nové kapitoly co nejdříve,ale píšu je postupně a nemám napsané další už do předu,takže to postupuje sakra pomalu.Času mám dost,to né,že né,ale jsem líná a když se do něčeho nutím,tak potom z toho je taková ... řídká stolice xD ... až to bolí.Piráti jsou ovšem něco,co mám vymyšlené a jenom to smolím na blog.Bohužel to nemůž smolit o hodinách,protoře mám zlomenou pravou ruku a jsem pravák.No co ... Tak snad se bude líbit.Dneska už tam bude opravdový boj o loď Chimei. Itadakimasu :3

Celé odpoledne jsme šermovali,ale náš tréning přerušil výkřik.
,,Kapitáne!Loď australské společnosti na obzoru.Vlajka ukazuje na loď Akatsuki!"
Hrklo ve mě.Všechno,jen ne Akatsuki!
,,Zdrháme hoši!Nemáme proti nim teď šanci.Jsme příliš dlouho na volném moři,jsme hladoví a vyčerpaní.Tak otočte směrem od nich a plnou parou v před!"rozkázal jsem.
,,Naruto,kdyby zaútočili a my nestihli uniknout,buď na sebe opatrný,"oslovil jsem ho a pak jsem se otočil a odkráčel ke kormidlu.
Naštěstí mě nenásledoval.Už tak jsem si po vyslovení tohohle přání připadal jako trapák.Nemohl jsem držet klapačku?On by si určitě dal pozor i tak.Než jsme ovšem stihli svolat všechny do práce ,otočit loď a vyrazit,už u nás Akatsuki se stejnojmennou lodí byli.Zhluboka jsem se nadechnul a prohlédnul jsem si svou posádku.Ať jsme se snažili,jak jsme chtěli,bylo to,jak jsem řekl.Jsme všichni hrozně unavení z dlouhodobé cesty a hladoví z nedostatků přídělů.Možná se ženský snažily,ale jídla bylo čím dál míň.Nemohl jsem ztratit ani jednoho z nich.Postavil jsem se před ně a vytasil svůj meč.Budu první linie a zadržím co nejvíc nejhorších protivníků.Je tam s nimi jeden šermíř,který býval jeden z deseti nejlepších pirátských šermířů,ale stejně jako Hidan zběhnul k pirátům,on zběhnul ke společnosti.Jeho jméno bylo Pein.Nikdy jsem nevěřil,že zrovna on zradí piráty.On byl pirát každým coulem.Kakuza ( ježiš to skloňování) jsem čekal.Tomu když nabídli dostatečnou část okamžitě přestoupil,ale Peina ne.Býval to můj sempai.Byl žákem mistra Li stejně jako já.Byl stejně dobrý v šermování,né-li lepší.Zhluboka jsem se nadechnul.
,,Lidi,já si beru Peina - to je ten zrzavej - a k němu si beru ještě Kisameho,"oslovil jsem posádku.
Všichni přikývli.Kisame.Další,kterého chci z celého srdce zabít.Také býval jeden z deseti legendárních šermířů.Jeho místo bylo třetí v pořadí a občas s ním ,v přátelských potyčkách - někdy si říkám,jestli to byly přátelské potyčky - ,měl problémy i mistr.Dříve to býval úžasný pirát,ale on,stejně jako zbytek Akatsuki,kromě Hidana a mého bratra,přešel na stranu nepřátel.Naprosto mi nedošlo proč.Můj bratr.Dříve býval jeden z Akatsuki.Dříve,když ještě byli na naší straně.Před tím,než ho Kisame zabil.Odmítl totiž přechod na stranu společnosti a tak se prostě rozhodli,že pozabíjí Itachiho i jeho rodinu,ale u mě se tak trochu přepočítali.Možná jsem byl zraněný,možná jsem byl jen krůček od smrti,ale našli mě,mistr Li mě našel.Od té doby jsem vyrůstal u něj a on mi poté svěřil,jako svému nejoblíbenějšímu žákovi svou nejlepší loď a já ji pojmenoval Chimei.Přišlo mi to jako vhodné jméno.Můj cíl celý život byla pomsta Akatsuki,ale získával jsem sílu,budoval si pověst a připravoval se na chvíli,kdy se jim postavím.Nemusel jsem ani jet za nimi.To oni přijeli za mnou a já mám v plánu ubránit svou loď a potom,jako správný pirát,si probojovat cestu k útěku.
,,Připravte se.Až řeknu teď,všichni skočíte na lanech.Zhoupněte se hodně,protože Chimei zůstane z Akatsukina dosahu.Sotva se přehoupneme,tak ty,Suigetsu,s ní odjedeš dál od Akatsuki a spolu se ženami ji budeš chránit.Až sem přiletí Jerry,tak připluj blíž,ale jen na vzdálenost nejdelších lan,rozumíš?"rozdal jsem rozkaz.
,,Rozumím,kapitáne,"odpověděl a postavil se ke kormidlu.
Jen pro informaci,Jerry je náš papoušek.Takové rozptýlení na jinak nudné palubě.
,,Naruto?"zeptal jsem se.
,,Ano?"odpověděl otázkou.
,,Jsi po mě teď druhý nejlepší šermíř,ale prosím tě,i když šermovat umíš,nepokoušej se o nic příliš riskantního.Přece jenom,přijít o jmění nechce nikdo,"doporučil jsem mu a věděl jsem,že je to chabá výmluva a on to očividně věděl taky,protože ke mně přistoupil,objal mě okolo krku a jemně se otřel o mé rty těmi svými.
Překvapeně jsem vyvalil oči,ale odpověděl jsem mu stejnou mincí.
,,Hej,vy dvě hrdličky!"ozvalo se z vedlejší lodi.
Odpojil jsem se od Naruta,držíc ho okolo pasu,a podíval jsem se na protější loď.U zábradlí ,které bylo nejblíže k nám stál Pein,po jeho pravici Kisame a po levici Deidara.Deidara,no jo,vždyť já na něj zapomněl!
,,Beru si toho blonďáka,Sasuke,"prohlásil Naruto.
,,Naruto,no je příliš silný!"zdůraznil jsem a svou ruku,kterou jsem měl okolo jeho masu,jsem trochu zmáčknul.
,,Já si s ním poradím.Moc dobře vím,že ty se chceš postarat o ty dva vedle.Byli to oni,kdo ti zabil bratra,že?"pronesl nenuceně.
,,Kisame.Bývalý legendární šermíř na třetím místě.Zabil mi bratra a Pein zbytek rodiny.Moje pomsta bude sladká,ale ten den ještě nepřišel.Podáme si je,změříme jejich síly a potom utečeme,je ti to jasný?Dneska nemáme v plánu vyhrát,"odpověděl jsem a podíval jsem se na něj.
Přikývnul a pohled mi oplatil.Jeho úsměv prozářil den a za ním se ozval první výstřel z děla.Oba jsme se chytili lana a skočili na druhou loď.
Mořská voda nás ošplíchla,ale to už jsem skočil na druhou palubu.Otočil jsem se a zkontroloval jsem,že moje Chimei odplouvá z dosahu děl.Pokývnul jsem hlavou a otočil jsem hlavu zpátky.Přímo přede mnou stála hlavní čtyřka. Kisame z mého pohledu vlevo u Peinovi pravice,uprostřed Pein a po jeho levici Deidara.Všichni se usmívali.Nebyl to takový překrásný úsměv,kterým mě obdaroval Naruto na mé lodi.Byl plný pohrdání,nenávisti,touhy po smrti,jednoduše - hnusný.
,,Mladý Uchiha nám vyrostl.Měl jsem za to,že si můj útok nepřežil,"pronesl Pein a stočil hlavu ke Kisamemu.
,,Kisame,měl si ho zabít,jak to,že teď stojí před námi?"zeptal se rádoby mile a pozvedl tázavě obočí.
,,Prostá chyba v metrixu,kapitáne.Stejně ho teď zabijete vy,ne?"odpověděl Kisame a pokrčil rameny.
,,Správně,"pousmál se Pein a vytasil meč.
Zopakoval jsem po něm ten pohyb a uslyšel,že Naruto také tasí.Stáli jsme tam proti sobě.Dva proti třem.Piráti proti společnosti.Napětí se dalo krájet,když Pein zaútočil.Ani né setinku po něm Kisame a Deidara.Předvedl jsem dokonalou otočku a dvěma pohyby jsem zablokoval jejich meče a zároveň zaútočil.Uskočili,ale hned vyrazili dopředu.Periferním viděním jsem zkontroloval Naruta.Byl v pořádku a bojoval s vervou,jaká se jen tak nevidí.Vzal jsem si z něj příklad a znova vyblokoval jejich útoky.Kov skřípal o kov,mé šermířské umění soupeřilo s jejich a můj rozdíl v síle se po chvíli boje začínal projevovat.Ze začátku jsem jim zasazoval rány,vykrýval jejich,ale postupem času,ať jsem se snažil,jak jsem chtěl,moje výdrž slábla,zatím co oni si udržovali stálé tempo.Pojal jsem podezření,že na mě nepoužívají an špetku toho,co doopravdy umí a také to byla pravda.Viděl jsem mistra Li bojovat jenom jednou,jenom jednou a vím,že mi tenktrát připadal jako čaroděj,jak se dokázal probojovat pod ochranu protivníka a zasáhnout ho ani né moc,ani né málo.Zrovna jsem vykryl Peinův útok,když jsem ucítil na pravé ruce silnou bolest.Kisame stál se svým mečem kousek ode mě a v mém pravém rameni byl zapíchnut jeho špička.
,,Ah,"vydal jsem ze sebe a odskočil z jejich dosahu.
Ruka mi vypověděla službu.Přesně jak dříve říkával mistr Li: ,,Zasáhni místo,které umožňuje šermíři šermovat,pak již nebude schopný se ti ubránit."
Měl pravdu.Kisame mě zasáhnul do pravého ramene a tím pádem jsem dočasně přestal ovládat pravou ruku.Meč,který jsem doposud držel ve dvou rukách,jsem si musel přehodit do levé.Nikdy jsem neměl levou ruku příliš silnou.Mohl jsem se snažit,jak jsem chtěl,ale nikdy nezesílila natolik,aby se vyrovnala té pravé,i když mohla být silnější než ruce jiných pirátů.Rameno mě neskutečně bolelo,ale musel jsem vydržet.Moje milovaná Chimei se znova přiblížila k pobu Akatsuki.Párkrát jsem ještě předstíral útoky,abych odvedl Peinovu a Kisameho pozornost od lana,které se právě nacházelo za mnou.
,,Naruto!"vykřiknul jsem,aby mě přes ten hluk slyšel.
Okamžitě můj výkřik pochopil.Přiběhnul ke mě a chytil se stejného provazu.Když jsem zpozoroval,že má posádka po výkřiku Narutova jména stojí poblíž lan stačilo zakřičet : ,,Teď," a všichni jsme a přehoupli na naší palubu.
Když jsem spadnul do relativního bezpečí na naší palubě okamžitě jsem se vrhnul ke kormidlu.
,,Musíme od nich co nejrychleji pryč!Takže do práce bando!"vydal jsem rozkaz.
,,Ano ,kapitáne!"ozvalo se a okamžitě se začala paluba hemžit.
Každý se ujal své práce.Pracovali efektivně.Asi patnáct z posádky seběhlo do prostoru,kde se nachází děla a zatím co jsme loď zrychlovali,oni střílely na Akatsuki a opláceli jim jejich střelbu.Postupně jsme se dostávali z jejich dosahu.Né nadarmo je Chimei nejrychlejší loď ze všech,které brázdí moře.Když sem je ani v dalekohledu nezahlédl dal jsem posádce větší volnost.
,,Blížíme se do přístavu,že?"zeptal se Naruto a postavil se vedle mě.
,,Ano,"odpověděl jsem a otočil jsem svou hlavu na něj.
Vrtalo mi teď hlavou jak to bude dál.A Naruto my tu otázku vzal z jazyka.
,,Jak to vlastně bude dál?"zeptal se a já si povzdychnul.
,,Já ani nevím.Je to jenom na tobě.Na téhle palubě si vítán.Nemám v úmyslu tě prodat,už ne,ale pokud budeš chtít zpátky domů,odvezeme tě a my dva se rozloučíme.Slibuju,že pokud si vybereš domov,už nikdy na tvé město Chimei nezaútočí.To je mé slovo jako kapitána,"vyslovil jsem to,co jsem měl na srdci.
,,Ještě včera jsem o návratu domů přemýšlel,ale dneska,dneska tady chci zůstat.Chci být s tebou,"odpověděl.
Srdce mi dvakrát uhodilo do prsou silněji,jak se radovalo z této odpovědi.
,,Ale i tak mi slib,že na můj domov nezaútočíme,"řekl.
Líbilo se mi,jak o nás mluví v množném čísle.Byli jsme my,né jenom no a já.Bylo to uklidňující zjištění.
,,Slibuju na svou čest kapitána,"pronesl jsem slavnostně a usmál jsem se na něj.
Jeho oči se rozzářily a rty se mu roztáhly v nádherný úsměv.
,,Vypadáš krásně,když se usmíváš,Sasuke,"pochválil mě.
,,Nápodobně,Naru-kun,"oslovil jsem ho přezdívkou a sledoval,jak nafouknul tváře a zamračil se na mě.
,,Neříkej mi Naru-kun!"přikázal mi.
,,Jak si přeješ,Naru-kun,"schválně jsem ho dráždil a když se po mě uhnal uhnul jsem a potom se s upřímným smíchem vydal napříč přes palubu doprovázen Nakrknutým Narutem.
Je to už dlouho co jsem se nesmál,ale byl to příjemný pocit.
Druhý den jsme dorazili do přístavu.Pirátské město,Vakkar,právě ožívalo.Celkem brzo,vždyť je teprve pět odpoledne.Většinou to tady žije až po západu slunce,ale byl jsem za to rád.Musíme doplnit zásoby jídla,vody,munice a po dvou tejdnech slézt z lodi.Připravoval jsem se na ten nepříjemném pocit,který máš,když po tak dlouhé době staneš na zemi.Vím,že se ti rozhoupe svět a nohy tě chvíli odmítají poslouchat a potom ještě celý den a noc máš pocit,že si na lodi.Nesnáším ten pocit.Ale je to cena za pobyt na moři.
Sestoupil jsem z lodi a stoupnul jsem si dál od hladiny.Nechtěl bych tam spadnout až se mi zatočí hlava.To točení bych totiž nemusel vychytat a mohl bych hupsnout placáka rovnou do moře.Stál jsem na hlíně a snažil jsem se vyrovnat s tím vlněním.
,,Pane bože,"vydal Naruto vedle mě a já se ušklíbnul.
,,Není to med,no,"pronesl jsem a narovnal se.
Už mi začínalo být líp a tak jsem se dovlnil k Narutovi a chytnul jsem ho za ruku.Stisk mi oplatil a taky se pomalu narovnal do stavu vzpřímeného jako správný homo sapiens sapiens.Procházeli jsme městem až jsme došli k jednomu domu.Byl to dům nejlepšího šermíře,který kdy existoval,byl to dům mého mistra Li.Pousmál jsem se.Tady v tomhle domě pokaždé přespává celá banda i Chimei.Stavujeme se tady jednou za uherskej rok,ale tenhle barák já tak trochu považuju z svůj domov.Zvednul jsem ruku a pětkrát skátce zaklepal.Dveře se otevřely a v nich stála hospodyně Tsunade.
,,Sasuke!"vyhrkla a už si mě tiskla na svá objemná prsa.
,,Přestaň, Tsunade,dusím se!"snažil jsem se,ale pustila mě snad až jsem jí připadal dostatečně modrý.
,,Tsunade,tohle je Naruto.Naruto,Tsunade,"představil jsem je.
,,Zdravím vás,těší mě,"pozdravil Naruto.
,,Taky mě těší,"odpověděla.
Tak tím byly všechny formality vyřízené a už jsem se okolo Tsunade a s Narutem za zády hnal dál do baráku.Prokličkoval jsem i s narutem spletí chodeb až jsem se dostal k těm nejhonosnějším a největším.Za těmito dveřmi je oficiální pokoj mistra Li.Párkrát jsem se zhluboka nadechnul a potom jsem zaklepal.
,,Dále,"pronesl hluboký,melodický a vyrovnaná hlas.
Otevřel jsem dveře a vešel jsem dovnitř.Ovanula mě dobře známá vůně zapálených vonných tyčinek,kůže a čerstvě broušeného kovu.Naproti mě na velkém polstrovaném křesle seděl mistr Li.Díval se na mě svýma hnědýma očima a potutelně se usmíval.Jeho dřív černé vlasy teď začal protkávat šeď a na jindy hladkém obličeji se utvořily vrásky.Ruce byly pokryty pár skvrnkami a vystoupily na nich žíly.Zestárnul,ale pořád to byl můj mistr Li.
,,Mistře,"oslovil jsem o a poklonil jsem se.
Naruto mě pozoroval a zopakoval můj pohyb - ohyb :D .
,,Sasuke,"z jeho hlasu zněla otcovská láska.
,,Vítám tě,Sasuke.Jsem rád,že si se stavil,ale kdo je tohle?"zeptal se a stočil hlavu k Narutovi.
Narovnal jsem se a Naruto také.
,,To je Naruto.Naruto,toto je můj mistr Li,"představil jsem je.
,,Tak Naruto,že?Něco v něm je.Má nadání pro šerm.Doufám,že si ho zaučil,Sasuke,"řekl a během své řeči odešel zpátky ke křeslu.
,,Jste tu vítáni,tak jako vždy.Potřebuji si s tebou,Sasuke,ještě promluvit,tak pokud nás tvůj přítel nechá o samotě,"vznesl svůj návrh.
Naruto zkameněl a já jsem se pousmál.Li vždycky poznal všechno.Potom,když se otřepal ze šoku,který mu přineslo poznání pana Li,se Naruto uklonil a odešel.
,,O čem jste se mnou chtěl mluvit,mistře?"zeptal jsem se a na jeho pokynutí jsem se posadil na druhé křeslo.
,,Chtěl jsem se tě zeptat,Sasuke.Nechceš dokončit výcvik?Mohl by se z tebe stát lepší šermíř než Pein a to by se ti hodilo,když se teď obrátil proti nám,"řekl a podíval se na mě pátravým pohledem.
,,Popravdě,už jsem se s ním setkal.Nemůžu ještě stále hýbat s pravým ramenem.Kisame mě poranil,"odpověděl jsem mu a pohled jsem mu oplatil.
,,Tak proto máš meč u levé ruky.To se dá spravit.Tak chceš tedy trénovat?"zeptal se mě znova a začal se zvedat z křesla.
Prošel okolo mě k malé skříňce,která byla položená na stolečku hned za křeslem.Vytáhnul z ní lahvičku s rudou tekutinou a vrátil se zpátky ke mně.
,,Tak?"
,,Chci k vám nastoupit,mistře,ale nemohu opustit posádku,"odpověděl jsem.
,,Já to chápu,Sasuke,pojedu s tebou,"usmál se na mě a utrhnul mi rukáv od tuniky,odvázal obvaz a na ránu mi nalil tu rudou tekutinu.
Pálilo to a štípalo,ale když ty pocity zmizely,zmizela i rána ( taky takový trochu nadpřirozeno,jako u Pirátu z Caribiku … ).
,,Děkuji vám,mistře,"poděkoval jsem.
,,Není zač.Tak tedy po zítří odjíždíme.Musím se balit a ty potřebuješ pořádnou koupel a spánek na pevné posteli,"usoudil a tak jsem se jen poklonil a vyšel z jeho pokoje.
Před dveřmi stál Naruto.S očekáváním na mě pohlédl.
,,Pojď,Naruto,ukážu ti náš pokoj,"popadnul jsem ho za ruku a táhnul jsem ho do druhého patra.
Přesně na místě,kde se o patro níž nacházel pokoj mého mistra se nacházel ten můj.Byl daleko méně honosný,ale byl velký a útulný.Nechal sem Naruta,aby si to všechno prohlédnul a potom jsem ho posadil na židli.V té chvíli si asi všimnul mé zahojené ruky.
,,Ono se to zahojilo!"vyhrknul a přejel po místě,kde se dříve nacházela sečná rána bříšky prstů.
Naskočila mi z jeho dotyku husí kůže.
,,J-jo,ale to není to o čem si s tebou chci popovídat,"řekl jsem mu.
,,Tak co to je?"zeptal se a stáhnul se na svojí židli.
,,Pozítří odplouváme a mistr Li pojede s námi.Podle něj s ním musím dokončit výcvik,je to důležité,abych dokázal příště porazit Peina a Kisameho.Oni také byli jedni z legendních šermířů a já ani zdaleka nesahám na jejich úroveň,ale to taky není ono.Chtěl jsem se tě zeptat jestli by sis přál trénovat semnou,"zeptal jsem se.
,,Chtěl bych,"odpověděl a usmál se na mě.
Přešel mezeru mezi námi a posadil se mi na klín.Pousmál jsem se a políbil jsem ho.
,,Naruto,miluju tě,"zašeptal jsem a opřel jsem si čelo o to jeho.
,,Vždyť já tebe taky,"odpověděl.
,,Musím se jít umýt.Cítím na sobě tu slanou vodu a připadám si jak polosený,"řekl,vstal z mého klína a odešel do koupelny.
Po něm jsem ho v koupelně následoval i já a nakonec jsme si ustlali v mé posteli a okamžitě po zavření očí jsme upadli do říše morfeovi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Všemixík Všemixík | E-mail | 26. května 2011 v 22:06 | Reagovat

kawaíííííí...honem dalšíííí :-)  :-)  :D  :D  :D  :-D  :-D  :-D

2 Mitsuki Mitsuki | Web | 27. května 2011 v 21:50 | Reagovat

Konečně si to přiznali =) super, jen tak dál ;)

3 Katrin de Montez Katrin de Montez | 29. května 2011 v 19:06 | Reagovat

máš to hezký a těším se na další díl, ale děkuji je arigato ne itadakimasu, to je dobrou chuť ale to nevadí, každý se jednou splete.^^

4 Lanita d'Angel Lanita d'Angel | Web | 30. května 2011 v 20:19 | Reagovat

[3]:šak právě :D ... jako dobrou chuť,aby ste si to vychutnali ... já umím japonsky dostatečně dobře,abych to věděla :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama